Data: š. m. lapkričio 6 d.
Vieta: Lietuvos pramonininkų konfederacija (Vilniaus g. 31, Vilnius) ir nuotoliniu būdu.
Nuoroda registracijai

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) bei Lietuvos inovacijų centru (LIC) kviečia LPK narius – pramonės įmones ir asociacijas – į nemokamą renginį apie pagalbos iniciatyvas Lietuvos pramonės įmonių skaitmeninei transformacijai.

Kodėl dabar?
Siekdama įtvirtinti savo, kaip globalaus žaidėjo, poziciją, ES atveria verslui galimybes atnaujinti įmones ir kurti aukštesnės pridėtinės vertės produktus. Dabar, kai per pasaulį ritasi didelės permainų bangos – įmonių žalinimo, tiekimo grandinių trumpėjimo, kai įmonės turi priimti sunkius sprendimus, reaguodamos į precedento neturintį ekonomiškai sudėtingą laikotarpį, – kviečiame pažvelgti į tai, kaip į naujų galimybių metą.

Kokią pagalbą rengiantis transformacijai galime suteikti?

  • Pagalbą pasirengiant inovacijų auditą ir rekomendacijas skaitmeninių technologijų diegimui.
  • Pagalbą ruošiantis dalyvauti DNR plano „Pramonės perorientavimas“ priemonėse (kuriose numatyta parama žiedinę ekonomiką skatinančių skaitmeninių technologijų kūrimui/diegimui pramonės įmonėse).
  • Pagalbą prisitraukiant tarptautinių MTEPI programų finansavimą.
  • Pagalbą įsiliejant į tarptautinį technologijų partnerysčių tinklą ir iniciatyvos InterinoLT atveriamas galimybes.

Bei kitą verslui reikalingą pagalbą – nuo bandymų prieš investuojant į skaitmeninimą, inovacijų strategavimą ir valdymą, skaitmeninių įgūdžių kėlimą iki finansavimo ir žengimo į tarptautinius tinklus.

Kokių sektorių įmonėms ir asociacijoms aktualu?
IRT
APDIRBAMOJI PRAMONĖ
BIO TECHNOLOGIJOS
MEDICINOS TECHNOLOGIJOS
CHEMIJA
FARMACIJA
MAISTO PRAMONĖ
ELEKTRONIKA
ENERGETIKA
STATYBOS
ir kt.

 

DĖMESIO. Renginys nemokamas, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl dalyvavimas (tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu) tik užsiregistravus bei sulaukus patvirtinimo. Užsiregistravusiems ir pageidaujantiems dalyvauti nuotoliniu būdu – atsiųsime nuorodą.

 

FACEBOOK

Artimiausi renginiai