Ar Lietuvos ekonominiai santykiai su Baltarusija gerės? Koks investicinis klimatas Baltarusijoje vyraus 2016 metais? Apie tai bus kalbama šį ketvirtadienį, vasario 4 d., 14 val. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) organizuojamame išplėstiniame Lietuvos-Baltarusijos verslo tarybos prie LPK narių posėdyje. Posėdis vyks LPK patalpose (A.Vienuolio g. 8, IV auk., Didžiojoje salėje). 

Posėdžio metu Lietuvos-Baltarusijos ekonominių santykių status quo ir perspektyvas pristatys Lietuvos ambasadorius Baltarusijoje Evaldas Ignatavičius.

Darya Zhuk, advokatų kontoros COBALT vadovaujanti partnerė Baltarusijoje, kalbės apie investicinį klimatą Baltarusijoje 2016 metais.

Posėdžio pabaigoje bus pristatytas LPK Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusija verslo tarybos organizuojamas XII-asis Lietuvos-Baltarusijos ekonomikos forumas.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Dalyvauti kviečiami ne tik LPK Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Baltarusija verslo tarybos nariai, bet visi norintys: žurnalistai, asociacijų bei įmonių vadovai, specialistai, valstybės institucijų ir visuomenės atstovai. Maloniai kviečiame registruotis el. p. margarita@lpk.lt iki vasario 2 d. ir dalyvauti posėdyje.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai