Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), vykdanti projektą korupcijos mažinimo ir prevencijos srityje, kartu su projekto partneriais vasario 4 d. rengia konferenciją „Korupcijos prevencija Lietuvoje. Patirtys, priemonės, iniciatyvos. Ar galime pritaikyti Norvegijos patirtį Lietuvoje?“. Konferencija vyks vasario 4 d. (ketvirtadienį), 09:30–15.30 val. Seimo III rūmuose, Konstitucijos salėje (Gedimino pr. 53, Vilnius).

Konferencijos metu bus pristatytas LPK įgyvendinamas projektas „Lietuvos Respublikos ir Norvegijos karalystes institucijų bendradarbiavimas perteikiant žinias ir gerąją patirtį administracinio-finansinio valdymo bei korupcijos mažinimo ir prevencijos srityje Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių institucijoms“, aptarti korupcijos įtakos verslo konkurencingumui regionuose klausimai, policijos geroji patirtis ir praktika, kovojant su pareigūnų papirkinėjimu ir kyšininkavimu, korupcijos rizikos veiksniai konkrečiose srityse: viešųjų pirkimų, atliekų tvarkymo, žemės tvarkymo ir statybos leidimų išdavimo, vykdant projektus su verslu.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau būtina registracija. Tik užsiregistravus bus išrašomi specialūs leidimai, reikalingi patekti į Seimą. Registracija vykdoma el. paštu egle.vaiciuniene@lpk.lt arba telefonu 8 615 24378 iki š.m. sausio 29 d. Telefonas pasiteirauti 8 615 24378.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai