Dėl susiklosčiusios geopolitinės situacijos vien 2015 m. I-ąjį ketvirtį Lietuvos eksportas į NVS šalis realiais dydžiais sumažėjo 170,8 mln. eurų. Ieškodamos būdų išlaikyti eksporto apimtis, Lietuvos įmonės inicijavo naujų rinkų paiešką visame pasaulyje. Tačiau jau veikianti konkurencinė aplinka apsunkina atėjimą į naujas rinkas, todėl Lietuvos įmonėms svarbu didinti konkurencingumą. Todėl Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) prisidėjo kuriant internetinę nemokamą mokymo platformą. Įmonės, kurioms svarbus konkurencingumo didinimas, kviečiamos aktyviai inicijuoti darbuotojų mokymus šioje platformoje.

„Kaip rodo praktika, įmonių darbuotojai ne visada gali suprasti, kodėl yra priimami vieni ar kiti darbuotojams nepatogūs, tačiau konkurencingumą didinantys sprendimai įmonėje. Ši mokymo platforma padės įmonių vadovybei geriau supažindinti įmonės darbuotojus su baziniais įrankiais ir pokyčiais, kurie vyksta įmonėje. Be to, įmonių darbuotojai, kurie neretai žino sprendimus, galinčius padėti padidinti įmonės efektyvumą, turės galimybę įgyti papildomų žinių ir galės geriau suprasti įmonių konkurencingumo svarbą,“ – sakė Juozapas M. Preikša, prie mokymų platformos sukūrimo prisidėjęs LPK Ekonominės ir socialinės verslo aplinkos skyriaus vadovas.

Ši mokymo platforma padės įmonių vadovybei geriau supažindinti įmonės darbuotojus su baziniais įrankiais ir pokyčiais, kurie vyksta įmonėje. Be to, įmonių darbuotojai, kurie neretai žino sprendimus, galinčius padėti padidinti įmonės efektyvumą, turės galimybę įgyti papildomų žinių ir galės geriau suprasti įmonių konkurencingumo svarbą.

Ši edukacinė elektroninė mokymo platforma yra visiškai nemokama ir prieinama internetu. Joje tikslinė įmonių darbuotojų auditorija gali gauti bendrą mokomąją informaciją apie įmonių konkurencingumą.

Keturiuose mokymų moduliuose informacija pateikiama koncentruotai, todėl kiekvieno modulio medžiagos mokymasis užtrunka nuo 10 iki 15 minučių. Susipažinus su parengta medžiaga, yra galimybė pasitikrinti įgytas žinias ir atlikti testus apie konkurencingumą. Sėkmingai juos atlikus ir surinkus reikiamą balų skaičių, suteikiamas žinių įgijimo kvalifikacijos pažymėjimas.

Tik pradėjus veikti mokymo platformai, jau apmokyti apie 250 smulkių ir vidutinių darbuotojų Lietuvoje ir partnerių šalyse.

Ši mokymosi platforma sukurta, įgyvendinant projektą „Smulkių ir vidutinių įmonių konkurencinio intelekto gerinimas“, kurio tikslas buvo gerinti smulkių ir vidutinių įmonių konkurencingumą Lietuvoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Kroatijoje ir Turkijoje, teikiant informacinę ir praktinę paramą, susijusią su konkurenciniu darbuotojų intelektu ir strategijomis.

Mokymosi platforma yra pasiekiama anglų, vokiečių, ispanų, turkų, graikų, kroatų, bulgarų ir lietuvių kalbomis. Išbandykite ir įvertinkite naują mokymo platformą adresu: www.i-ciaofsmestraining.com

FACEBOOK

Artimiausi renginiai