Rugpjūčio 28 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Kinijos Respublika Verslo taryba kartu su tarptautine audito ir konsultacijų įmone „Deloitte Lietuva“ surengė apvaliojo stalo diskusiją „Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendencijos ir projektai“.

Pagrindinius pranešimus skaitė „Deloitte“ biuro Kinijoje partneris-vyriausiasis ekonomistas Xu Sitao ir „Deloitte“ biuro Vengrijoje verslo plėtros direktorius, ėjęs patarėjo komercijos klausimais pareigas Vengrijos ambasadoje Kinijoje, Csaba Wolf. Diskusijoje taip pat dalyvavo DNB banko Ekonominių tyrimų departamento vyresnioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė, DNB banko vyriausioji ekonomistė Baltijos šalims, Ekonominių tyrimo departamento vadovė Jekaterina Rojaka, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, „Danske Bank“ vyriausiasis analitikas Rokas Grajauskas.

Diskusijoje buvo aptartos Kinijos ekonomikos tendencijos ir jų įtaka pasaulio ir Europos rinkoms, Kinijos ekonomikos reformos, Kinijos ir Baltijos šalių ekonominis bendradarbiavimas ir potencialūs bendradarbiavimo sektoriai, „One Belt, One Road“ iniciatyva ir Lietuvos įmonių galimybės ja pasinaudoti. Buvo pristatytos bendrų projektų su Kinija sėkmės istorijos, aptartos Lietuvos įmonių galimybės pritraukti investicijų ir projektų iš Kinijos.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai