Reaguodama į nepastovią prekybinę situaciją su Kinija Užsienio reikalų ministerija prašo visų įmonių, susiduriančių su problemomis vystant ekonominius santykius, pranešti savo problematiką el. paštu prekybosbarjerai@urm.lt ir telefonu 861695910 (darbo valandomis).

Jei susiduriate su problemomis, prašome deklaruoti savo problematiką, jog būtų imamasi atitinkamų veiksmų visais lygmenimis. Užsienio reikalų ministerija prašo įmonių pateikti kaip galima konkretesnę informaciją apie Kinijos muitinės ir kitų institucijų taikomus ribojimus lietuviškiems kroviniams.

Siekiant palengvinti Kinijos ekonominio spaudimo Lietuvos įmonėms pasekmes, LR Užsienio reikalų ministerija renka informaciją apie lietuviškus produktus, kurių eksportą būtų galima nukreipti į Taivaną. Tam reikalinga išsami informacija apie konkrečius produktus, dėl kurių duomenis galėtume operatyviai perduoti Taivaniečių atstovybei Vilniuje.

ČIA rasite lentelę, kurią kurią prašome užpildyti anglų kalba nurodant kiek įmanoma daugiau informacijos ir atsiunčiant el. paštu prekybosbarjerai@urm.lt bei kopiją (CC) el. paštu Jurate.Balytoviene@lpk.lt

Prie papildomos informacijos prašytume nurodyti atvejus, jei krovinys su prekėmis yra sustabdytas Kinijos muitinėje arba yra pakeliui į Kiniją, ir, jūsų manymu, galėtų būti nukeiptas į Taivaną.

Užtikriname, kad šie duomenys bus naudojami konfidencialiai ir perduodami tik Taivaniečių atstovybei Vilniuje.

Atkreipiame dėmesį, kad įmonės, kurioms patogiau kontaktuoti tiesiogiai su Taivaniečių atstovybe Vilniuje, kviečiamos kreiptis šiais kontaktais: telefono Nr.: +370 5 2044114. el. pašto adresas:  ltu@mofa.gov.tw

FACEBOOK

Artimiausi renginiai