Spalio 20 d. įvyko pirmasis nuotolinis 6-tojo EBPO Generalinio sekretoriaus Mathias Cormann ir Business at OECD, kuriai priklauso ir Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), narių susitikimas.

Susitikimo metu išreikšta Business at OECD svarba formuojant EBPO politiką ir jos praktinį įgyvendinimą. Kaip minėjo Business at OECD vadovas Rick Johnston, verslo balsas girdimas ir formuoja pačios EBPO ekonominę politiką.

„Tik turėdama praktinį indėlį į EBPO politikos aspektų formavimą, ši organizacija gali tikėtis veiksmingo poveikio. Tuo pačiu Business at OECD svarbus bendradarbiavimas ir įsiklausymas į vieni kitus, jog galętume siekti bendro tikslo verslo ir visuomenės naudai“, – sakė R. Johnston.

Pagrindinės Business at OECD rekomendacijos ir konkretūs žingsniai atsigavimui po pandemijos bei dialogui su EBPO gali padėti išspręsti dabartines aplinkosaugos ir skaitmeninių iššūkių problemas bei leisti pasinaudoti jų galimybėmis. Pasak R. Johnston – pasaulio verslo bendruomenė, kurią atstovauja Business at OECD, kviečia EBPO formuoti ekonominio augimo politinę darbotvarkę, kurią būtų galima plėtoti kartu su verslo bendruomene realioje ekonomikoje.

Business at OECD, kitais metais švenčianti 60-ties metų jubiliejų, nusiteikusi palaikyti žalinimo politiką pasaulyje ir įveiklinti EBPO rekomendacijas Prieigos prie duomenų ir jų dalijimosi praktikoje. Verslo lyderiai taip pat nuolat tvirtina poreikį verslo ir valdžios dialogui, ypač kritinėse srityse, kuriose EBPO pabrėžia tarptautiškumo svarbą, pavyzdžiui, skaitmenio apmokestinimo srityje ir atsparumo, sveikatos apsaugos užtikrinimo, kurie leistų geriau pasiruošti bet kokiems netikėtumams ateityje.

EBPO generalinio sekretoriaus ir Business at OECD narių susitikime LPK atstovavo generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius ir generalinio direktoriaus pavaduotojas Gintaras Morkis.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai