Lietuvos pramonininkų konfederacijos partneriai Lietuvos inovacijų centras kartu su „CodeAcademy“ siūlo smulkioms, mažoms ir vidutinėms Lietuvos įmonėms nemokamai išbandyti dizaino sprinto metodą ir tokiu būdu pagerinti savo skaitmeninių produktų patogumą vartotojams.

Skaitmeninių produktų priimtinumas ir patrauklumas vartotojams yra viena svarbiausių sėkmingo verslo dedamųjų. Tam, kad produktas būtų priimtinas ir patrauklus, jis turėti atitikti ne tik vartotojų turimus lūkesčius funkcionalumui, bet ir būti patogus, suprantamas, jį turėtų būti lengva valdyti, produktas turėtų išsiskirti ir savo išvaizda, spalviniais pasirinkimais, funkcionalumo pateikimu ir pan. Būtent šiems produkto elementams pagerinti ir naudojamas dizaino sprintas.

„Dizaino sprintas – tai Google sukurtas 5 etapų procesas, kurio metu taikant įvairias dizaino mąstymo strategijas grupė specialistų ieško būdų, kaip patobulinti rinkai pateikiamą naują produktą, paslaugą ar savybę, kad ji maksimaliai patenkintų vartotojų poreikius. Šis metodas yra skirtas itin greitai atsakyti į svarbiausius įmonei kylančius dizaino klausimus generuojant naujas idėjas, modeliuojant, kuriant prototipus ir iš karto gaunant atgalinį ryšį iš galutinių vartotojų ir klientų“, – dizaino sprinto esmę paaiškina Lietuvos inovacijų centro komunikacijos vadovė Vitalija Kolisova.

Lietuvos inovacijų centras kartu su partneriu CodeAcademy kviečia smulkias, mažas ir vidutines Lietuvos įmones nemokamai išbandyti šį metodą dalyvaujant „UX Challenge“ iniciatyvoje.

Pasak organizatorių, visi iniciatyvos dalyviai (tiek sprendėjai, tiek mentoriai, tiek testuotojai) įsipareigoja neatskleisti su įmonių produktais susijusių paslapčių ir turės pasirašyti konfidencialumo susitarimą. Be to, sprendėjų pasiūlytų sprendimų intelektinės nuosavybės teisės priklausys įmonėms, todėl įmonės pačios galės spręsti, ką daryti su gautais sprendimais.

Daugiau informacijos apie tai, kokios įmonės gali dalyvauti ir kaip pateikti paraišką, galima rasti Lietuvos inovacijų centro interneto puslapyje.

FACEBOOK

Artimiausi renginiai

28 Jan

III seminaras iš cik...

  • III seminaras iš ciklo „Žaliasis Kursas 2021-2027 m. Naujos Galimybės ir Rizikos Lietuvos Pramonei“