Įvertinusi valstybės finansų, ekonomikos, konkurencingumo, demografijos ir migracijos rodiklius bei švietimo, mokslo, inovacijų ir technologijų plėtrą, 2015 m. spalio 12 d. LPK pristatė savo pasiūlymus politinėms partijoms ir visuomenei, kaip pasinaudoti galimybėmis konkurencingumui didinti ir taip užtikrinti tvarią valstybės plėtrą.

Pristačius LPK pasiūlymus politinėms partijoms, prasidėjo diskusija „Ar konkurencinga ekonomika taps šalies politikos ašimi po parlamentinių rinkimų“, kurioje dalyvavo Lietuvos valdančiųjų partijų lyderiai: Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas Remigijus Žemaitaitis, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vicepirmininkas Zbignev Jedinskij.

Į LPK organizuotą konferenciją susirinko per 200 dalyvių, tarp kurių – Seimo ir Vyriausybės nariai, nevyriausybinių organizacijų ir visuomenės atstovai.