77

Apdovanoti „Lietuvos metų gaminys – 2013“ konkurso laureatai

2013 m. gruodžio 19 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir LPK prezidentas Robertas Dargis Vyriausybėje pasveikino kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2013“ laureatus. Dviejų lygių ekspertų ir įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, skyrė 71 aukso ir 11 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms.

ŽIŪRĖTI


28

Verslo tarybos steigimas

2013 m. gruodžio 3 d. keturios didžiausios šalies verslą vienijančios organizacijos – Lietuvos pramonininkų konfederacija, asociacija „Investors‘ Forum“, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija bei Lietuvos verslo darbdavių konfederacijapasirašė memorandumą dėl Lietuvos verslo tarybos įsteigimo.

ŽIŪRĖTI


16

2-sis Rytų Partnerystės verslo forumas „Tarpvalstybinis bendradarbiavimas: Rytų Partnerystė ir už jos ribų“

2013 m. lapkričio 28 d., Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiu, LPK Vilniuje organizavo Rytų Partnerystės verslo forumą, kuris sulaukė didžiulio tiek Rytų Partnerystės šalių – Armėnijos, Azerbaidžano, Baltarusijos, Gruzijos, Moldovos bei Ukrainos, – tiek ES šalių verslo lyderių dėmesio. Forume dalyvavo daugiau kaip 500 įmonių ir asociacijų vadovų, taip pat ES institucijų  bei nacionalinių vyriausybių vadovai.

ŽIŪRĖTI


15

Konferencija „Prekyba – naujos galimybės, nauji partnerystės būdai ir naujos grėsmės

Laisvosios prekybos susitarimai, Rytų partnerystės glaudaus bendradarbiavimo ir visapusiški laisvosios prekybos susitarimai, prekybos atskiruose regionuose galimybės ir iššūkiai, ES prekybos apsaugos priemonės – šiomis temomis 2013 m. spalio 25 d. vyko diskusija Vilniuje surengtoje konferencijoje „Prekyba – naujos galimybės, nauji partnerystės būdai ir naujos grėsmės“.

ŽIŪRĖTI


50

Forumas „Lietuvos pramonės ateitis – 2020“

2013 m. birželio 20 d. LPK nariai susitiko diskusijų forume, kurio tema „Lietuvos pramonės ateitis – 2020“. Forume buvo aptariama, kokia pagrindinė šalies ekonomikos stuburo – pramonės – padėtis, su kokiais iššūkiais susiduria šalies pramonė Lietuvos ir ES politikos kontekste, kokios politikos reikėtų ateityje, kad Lietuvos įmonės neprarastų konkurencinio pranašumo. Forumo metu įmonių atstovams taip pat buvo įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo“ ir Vytauto Andriaus Graičiūno nominacijos apdovanojimai.

ŽIŪRĖTI


29+1 sammit,vidurio Europos energetikų susitikimas.Energetikos eurokomisaras Giuntheris Oettingeris„2nd Energy Summit „29+1“.

II-asis Energetikos įmonių asociacijos CEEP metinis auščiausio lygio vadovų susitikimas 29+1

Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai, 2013 m. gegužės 9-10 d. Vilniuje vyko II-asis Energetikos įmonių asociacijos CEEP metinis aukščiausio lygio vadovų susitikimas, kurį oficialiai atidarė Lietuvos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius. Susitikime dalyvavo Lietuvos energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius, buvęs Lenkijos Ministras Pirmininkas ir Europos Parlamento pirmininkas prof. Jerzy Buzek, CEEP valdybos direktorių pirmininkas Pavelas Olechnovičius, Europos Komisijos narys Giunteris Oettingeris.

ŽIŪRĖTI


ART_0487

IX-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas

2013 m. balandžio 18–19 d. Klaipėdoje vyko IX-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šiame verslo forume ypatingas dėmesys buvo skirtas transporto ir logistikos, energetikos ir aplinkosaugos, žemės ūkio pramonės ir inovacijų sritims. Į renginį atvyko daugiau kaip 150 valstybės ir regioninių valdymo institucijų bei verslo įmonių atstovų iš Baltarusijos ir daugiau kaip 50 svečių iš kitų šalių (Švedija, Suomija).

ŽIŪRĖTI


8

Tarptautinė konferencija „Išmani pramonės politika – esminė ekonominio augimo sąlyga“

Siekiant pradėti diskusijas apie pramonės vietą Lietuvos ekonomikoje bei skatinant aktyvią diskusiją dėl prioritetinių šalies ateities mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) ir inovacijų raidos krypčių, LPK, kartu su Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra 2013 m. kovo 6 d. organizavo tarptautinę konferenciją „Išmani pramonės politika – esminė ekonominio augimo sąlyga“. Konferencijoje dalyvavo aukšti Europos institucijų, atsakingų už integruotos pramonės politikos formavimą, pareigūnai, taip pat politikai, mokslininkai ir verslo atstovai.

ŽIŪRĖTI


135

Lietuvos pramonininkų konfederacijos šventinis vakaras

2012 m. gruodžio 21 d. LPK šventiniame renginyje pagerbti versle ir kultūroje nusipelnę asmenys ir jiems įteiktos Petro Vileišio vardo nominacijos, „Sėkmingai dirbančios įmonės“ ir „Inovacijų prizo“ apdovanojimai. Susirinkusius švenčių proga pasveikino LPK prezidentas Robertas Dargis, taip pat šventinio vakaro svečiai – Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, ūkio ministrė Birutė Vėsaite. Šventiniame renginyje dalyvavo LPK nariai, šalies politikai, diplomatinio korpuso atstovai.

ŽIŪRĖTI


92

 

Išdalinti apdovanojimai 2012 m. Lietuvos metų gaminiams

2012 m. gruodžio 12 d. Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir LPK prezidentas Robertas Dargis Vyriausybėje įmonių vadovams įteikė kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2012“ apdovanojimus. Įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti komisija, apibendrinusi ekspertų išvadas, šįkart nusprendė skirti 85 aukso ir 15 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms iš 15-os šalies ūkio šakų.

ŽIŪRĖTI