62

2014 m. LPK šventinis vakaras 

2014 m. gruodžio 19 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje LPK šventiniame renginyje pagerbė verslo ir kultūroje nusipelniusius ir įteikė Petro Vileišio vardo nominacijos, „Sėkmingai dirbančios įmonės“ ir „Inovacijų prizo“ apdovanojimus. Susirinkusius švenčių proga pasveikino LPK prezidentas Robertas Dargis, taip pat šventinio vakaro svečiai – Seimo Pirmininkė, Ministras Pirmininkas, švietimo ir mokslo, susisiekimo, ocialinės apsaugos ir darbo ministrai. Šventiniame renginyje dalyvavo šalies politikai, diplomatinio korpuso atstovai, šalies pramonės ir verslo įmonių vadovai.

ŽIŪRĖTI


83

„Lietuvos metų gaminys – 2014“ apdovanojimų įteikimo akimirkos

2014 m. gruodžio 19 d. Ministras Pirmininkas ir LPK prezidentas Vyriausybėje įmonių vadovams įteikė kasmetinio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2014“ apdovanojimus. Šįkart įvairias pramonės ir verslo šakas atstovaujanti dviejų lygių ekspertų komisija, dešimtyje vertinimo grupių apibendrinusi ekspertų išvadas, nusprendė skirti 93 aukso ir 5 sidabro medalių įmonių produkcijai ir paslaugoms įmonės iš 15-os šalies ūkio šakų.

ŽIŪRĖTI


46

I-asis Metų ekonomikos forumas 2014

2014 m. gruodžio 1 d. pirmą kartą įvyko LPK organizuojamas Metų ekonomikos forumas 2014, skirtas Lietuvos verslo bendruomenei ir viešojo sektoriaus atstovams, aktualiausiems 2014 metų ekonomikos klausimams aptarti. Pagrindinėje forumo sesijoje aptartas Lietuvos ir Baltijos regiono ekonominės raidos scenarijus. Praktinėje forumo dalyje buvo diskutuojama, kokios įmonių galimybės pasinaudoti ES parama ir kokios veiklos perspektyvos užsienio rinkose.

ŽIŪRĖTI


17

Tarptautinė konferencija „Lietuvos švietimo sistema: ar pateisinami visuomenės ir verslo lūkesčiai?“

2014 m. lapkričio 19 d. Seime vyko tarptautinė konferencija „Lietuvos švietimo sistema: ar pateisinami visuomenės ir verslo lūkesčiai?“, kurią organizavo Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Švietimo ir mokslo ministerija. Diskusijose dalyvavo universitetų mokslininkai, pramonininkai, švietimo politikai ir vadovai.

ŽIŪRĖTI


1

Tarptautinė konferencija „Globali Europa: kaip mums laimėti konkurencingumo mūšį?“

2014 m. rugsėjo 16 d. LPK, bendradarbiaudama su Užsienio reikalų ministerija, Vilniuje organizavo tarptautinę konferenciją „Globali Europa: kaip mums laimėti konkurencingumo mūšį?“, skirtą Lietuvos narystės ES dešimtmečiui paminėti. Konferencijos metu buvo apžvelgtas Lietuvos kelias, integruojantis į europines struktūras, diskutuota apie šalies ir visos ES pasiekimus bei iššūkius šiuolaikiniame pasaulyje, pagrindinį dėmesį skiriant ekonomikai, konkurencingumui, plėtrai ir darbo vietų kūrimui.

ŽIŪRĖTI


121

Apdovanojimų ceremonija LPK 25-mečio jubiliejaus proga

2014 m. birželio 20 d. LPK 25-mečio jubiliejaus proga Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyko iškilminga LPK apdovanojimų – Lietuvos metų eksportuotojo, V.A.Graičiūno nominacijos – įteikimo ceremonija. Jubiliejaus proga Lietuvos pramoninkams sveikinimus atsiuntė Lietuvos Prezidentė D.Grybauskaitė, Ukrainos Prezidentas Petro Porošenko, tarptautinių verslo organizacijų vadovai. Per iškilmingą apdovanojimų ceremoniją jubiliejaus proga LPK sveikino svečiai iš Lietuvos ir užsienio.

ŽIŪRĖTI


112

Tarptautinė konferencija „Pasaulio ekonomikos tendencijos ir Lietuvos pramonė“

2014 m. birželio 19 d. Vilniuje vyko tarptautinė konferencija „Pasaulio ekonomikos tendencijos ir Lietuvos pramonė“. LPK 25-mečio jubiliejaus proga rengtos konferencijos metu buvo pristatytos žurnalo „The Economist“ prognozuojamos pasaulio ir Europos ekonominės tendencijos, svarstoma Kinijos proveržio įtaka Europai, taip pat JAV ir Europos ekonominio suartėjimo poveikis pasaulio bei Lietuvos ekonomikai.

ŽIŪRĖTI


4

LPK prezidiumo ir Vyriausybės bendras posėdis

2014 m. balandžio 21 d. Vyriausybės posėdžių salėje vyko bendras LR Vyriausybės kabineto ir LPK Prezidiumo posėdis svarbiausiems šalies ekonomikos klausimams aptarti. Pramonininkai iškėlė verslo aplinkos, investicijų pritraukimo, darbo santykių ir energetikos kainų situacijos ir įtakos šalies ir verslo konkurencingumui klausimus Statybos, vežėjų, medienos, biokuro, verslo ir mokslo šakų atstovai atkreipė dėmesį į opiausias problemas.

ŽIŪRĖTI


8

Pramonės ir verslo lyderių konferencija „Pramonės politika ir konkurencingumo strategija: čia ir dabar!“

2014 m. kovo 6 d. LPK organizavo pramonės ir verslo lyderių konferenciją „Pramonės politika ir konkurencingumo strategija: čia ir dabar!“. Konferencijoje dalyvavo Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Vyriausybės ir Seimo atstovai, šalies pramonės ir verslo lyderiai.

ŽIŪRĖTI


55

2013 m. LPK šventinis vakaras

2013 m. gruodžio 20 d. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje LPK šventiniame renginyje įteikė Petro Vileišio vardo nominacijos, „Sėkmingai dirbančios įmonės“ ir „Inovacijų prizo“ apdovanojimus. Petro Vileišio vardo nominaciją pelnė Valdas Adamkus, kadenciją baigęs Lietuvos Respublikos Prezidentas.

ŽIŪRĖTI