60

LPK pagerbė versle ir visuomeninėje veikloje nusipelniusius lietuvius

2015 m. gruodžio 11 d. LPK šventiniame renginyje kaip ir kasmet pagerbė nusipelniusius versle bei visuomeninėje veikloje ir įteikė Petro Vileišio, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“, Profesijos riterio nominacijų apdovanojimus. Nominacijų laimėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis, LPK prezidentas Robertas Dargis, ūkio ministras Evaldas Gustas. Šventiniame renginyje dalyvavo šalies politikai, pramonės ir verslo įmonių vadovai, LPK nariai ir partneriai.

ŽIŪRĖTI


47

Apdovanoti 2015 m. Lietuvos metų gaminiai

2015 m. gruodžio 11 d. paskelbti šalyje svarbiausiu laikomo, verslo bendruomenės pripažinto ir Lietuvos įmonių gaminamą produkciją kasmet įvertinančio konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2015“ nugalėtojai: Lietuvos įmonių produktai ir paslaugos šiemet pelnė 72 aukso ir 6 sidabro medalius.

ŽIŪRĖTI


15

I-asis Lietuvos–Ukrainos ekonomikos forumas

2015 m. gruodžio 2–3 d. Vilniuje vyko LPK organizuotas I-asis Lietuvos–Ukrainos ekonomikos forumas, kuriame dalyvavo Lietuvos prezidentė D.Grybauskaitė, Ukrainos prezidentas P.Porošenka, abiejų šalių vyriausybių nariai, Ukrainos verslo delegacija. Forume dėmesys skirtas eksporto, investicijų, ekologijos ir energetikos, inžinerinės pramonės sritims, UkrainosES bendradarbiavimui.

ŽIŪRĖTI


MEF'15 032

Metų ekonomikos forumas

2015 m. gruodžio 1 d. vyko Metų ekonomikos forumas, kuriame Lietuvos verslo lyderiai kartu su Pasaulio ekonomikos forumo ekspertais bei pasaulio konkurencingiausių šalių – Šveicarijos, Vokietijos, JAV, Suomijos – politikos, verslo ir ekonomikos atstovais aptarė pasaulio, Europos šalių, o tarp jų ir Lietuvos konkurencingumo pažangą bei problemas. Renginyje dalyvavo virš 200 verslo, mokslo ir politikos atstovų.

ŽIŪRĖTI


08

Lietuvos–Kinijos verslo forumas Pekine

2015 m. lapkričio 23 d., Pekine vykstančio Lietuvos–Kinijos verslo forumo metu pasirašyta 11 svarbių sutarčių, kurios atvers kelius Kinijos investicijoms Lietuvoje ir sustiprins Lietuvos ir Kinijos bendradarbiavimą ne tik verslo, bet ir akademiniame lygmenyje.

ŽIŪRĖTI


02

LPK pasiūlymų politinėms partijoms pristatymas

Įvertinusi valstybės finansų, ekonomikos, konkurencingumo, demografijos ir migracijos rodiklius bei švietimo, mokslo, inovacijų ir technologijų plėtrą, 2015 m. spalio 12 d. LPK pristatė savo pasiūlymus politinėms partijoms ir visuomenei, kaip pasinaudoti galimybėmis konkurencingumui didinti ir taip užtikrinti tvarią valstybės plėtrą. Renginio metu vyko diskusija „Ar konkurencinga ekonomika taps šalies politikos ašimi po parlamentinių rinkimų“, kurioje dalyvavo Lietuvos valdančiųjų partijų lyderiai. Į LPK organizuotą konferenciją susirinko per 200 dalyvių, tarp kurių – Seimo ir Vyriausybės nariai, nevyriausybinių organizacijų ir visuomenės atstovai.

ŽIŪRĖTI


48

Forumas „Talentų ugdymas inovacijomis grįstai ekonomikai

2014 m. rugsėjo 24-25 d. pirmą kartą Baltijos regione vyko Europos Komisijos (EK) inicijuotas tematinis forumas „Talentų ugdymas inovacijomis grįstai ekonomikai“, skirtas akademinio ir verslo pasaulio bendradarbiavimui aptarti. Renginį organizavo EK, LPK, Kauno technologijos universitetas, Lietuvos rektorių konferencija. Forume dalyvavo aukšto lygio EK ir Lietuvos institucijų atstovai, Lietuvos ir užsienio pramonės ir paslaugų įmonių vadovai bei aukštųjų mokyklų atstovai.

ŽIŪRĖTI


38

Lietuvos pramonininkų konfederacijos metinė konferencija

2015 m. birželio 18 d. Anykščiuose įvyko LPK metinė konferencija, kurioje konfederacijos nariams buvo pristatytos svarbiausios LPK veiklos kryptys, pasiekti rezultatai ir identifikuoti klausimai, kuriuos LPK kartu su Vyriausybe ir kitomis institucijomis turėtų spręsti, siekiant užtikrinti palankias sąlygas verslui ir stiprinti pramonės konkurencingumą. Metinės konferencijos metu įmonių atstovams buvo įteikti „Lietuvos metų eksportuotojo“ ir Vytauto Andriaus Graičiūno nominacijos apdovanojimai.

ŽIŪRĖTI


6

3-čioji pramonės politikos konferencija „Pramonės konkurencingumas: kaip reaguoti į inovacijų iššūkius?“

LPK kartu su Europos ekonominių ir socialinių reikalų komiteto Darbdavių grupe bei partneriais 2015 m. birželio 15 d. surengė 3-čiąją pramonės politikos konferenciją „Pramonės konkurencingumas: kaip reaguoti į inovacijų iššūkius?“. Konferencijoje dalyvavo aukšto lygio Europos Komisijos bei Lietuvos ministerijų atstovai, pramonės ir paslaugų įmonių vadovai, IBM Deutschland, Wurth įrankių gamintojų atstovus, taip pat Bombardier North West Europe bei Microsoft Lietuva, Copenhagen Business School bei kitų kompanijų ir organizacijų atstovai, akademikai ir politikai.

ŽIŪRĖTI


1

Forumas „Verslo ir mokslo bendradarbiavimas: sėkmingos patirtys ir naujos galimybės“

2015 m. balandžio 2 d.  KTU „Santakos“ slėnyje Kaune vyko informacinis forumas Verslo ir mokslo bendradarbiavimas: sėkmingos patirtys ir naujos galimybės“, skirtas mokslo ir verslo partnerystės skatinimui. Prezidentūrai koordinuojant ir ministerijų bei mokslo įstaigų atstovams dalyvaujant, LPK įmonės ir asociacijos KTU „Santakos“ slėnyje pradėjo pirmąjį verslui ir mokslui skirtą sėkmingų patirčių ir naujų galimybių pristatymo renginių ciklą penkiuose šalyje integruotose mokslo, studijų ir verslo centruose-slėniuose.

ŽIŪRĖTI