• Location: Lyda, Baltarusija

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) su partneriais Baltarusijoje organizuojamas XII-asis Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forumas vyks š.m. gegužės 26–27 d. Lydoje, Baltarusijoje. 

 

Forumas skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų forume ypatingas dėmesys bus skiriamas žemės ūkio, turizmo bei transporto temoms.

Šių metų Lietuvos–Baltarusijos ekonomikos forume dalyvaus Lietuvos ūkio ministras Evaldas Gustas ir Baltarusijos ekonomikos ministras Vladimiras Zinovskis, transporto ir žemės ūkio ministerijų vadovai.  Taip pat numatomas žemės ūkį bei transportą kuruojančių institucijų vadovų ir atstovų dalyvavimas. Forume kaip ir kasmet aktyviai dalyvaus Lietuvos ir Baltarusijos verslo bendruomenės atstovai.

Gegužės 26 d. numatytas forumo dalyvių atvykimas, įmonių lankymas bei priėmimas, ekonomikos forumas vyks gegužės 27 d.

LPK organizuos nuvykimą į Lydą gegužės 26 d. ryte ir grįžimą 27 d. vakare autobusais. Renginio dalyviai bus apgyvendinti viešbutyje „Lyda“ (Griunvaldskaja g. 1).

Forumo dalyviams Baltarusijos ambasada išduos nemokamas vienkartines vizas.

Renginio dalyvio mokestis – 50 EUR + PVM. Dalyvavimas LPK verslo tarybų nariams – nemokamas.

Maloniai kviečiame registruotis iki gegužės 15 d. užpildant registracijos formą internete: https://docs.google.com/a/lpk.lt/forms/d/1bFbabIeBWBQPEcaX3rk9wH1mIQLiaZabis0C5-A_tkY/viewform

Daugiau informacijos: el.p. zilvinas@lpk.lt