Būtina registracija Likes

Š.m. spalio 21-22 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) bendradarbiaudama su Všį „Versli Lietuva“ organizuoja verslo misiją į Dubajų, Jungtinius Arabų Emyratus (JAE), kurios metu būtų aplankyta EXPO 2020. Parodos metu vyks nacionalinės dienos renginiai, kurių metu organizuojamas Lietuvos verslo forumas ir dvišaliai susitikimai (B2B).

„EXPO 2020“ pagrindinė parodos tema – „Sujunkime protus, kurkime ateitį“, o potemės „Tvarumas“, „Mobilumas“ ir „Galimybės“. Nacionalinio paviljono erdvėse ir verslo forumo metu Lietuva ir jos ekonominis potencialas bus pristatomi pabrėžiant šalies ir verslo inovatyvumą bei gebėjimą kurti globalius ateities sprendimus.

Dalyvavimo verslo misijoje programos projektas:

2021 10 21 – dvišaliai susitikimai (B2B) su JAE įmonėmis (vieta: Dubai Chamber of Commerce and Industry);

2021 10 22 – verslo forumas Lietuvos nacionalinės dienos pasaulinėje parodoje „EXPO 2020“ metu (vieta: Dubai Exhibition Centre).

Bus galimybė dalyvauti Lietuvos nacionalinės dienos metu vyksiančiuose renginiuose bei Gala koncerte; teminės savaitės renginiuose (Kosmoso savaitė); Gitex technology week renginiuose.

Kviečiame su parodos specifika susijusių sričių įmones – energetikos ir mobilumo (ypač saulės energetikos ir vandenilio technologijų įmones); IRT ir inžinerinės pramonės; gyvybės mokslų, biotechnologijų ir lazerių sektorius; startuolius ir rizikos kapitalo fondus – dalyvauti verslo misijoje.

Informuojame, kad dalyvių skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija išreiškiant B2B susitikimų ir dalyvavimo Lietuvos-JAE verslo forume poreikį. 

Maloniai prašome savo interesus dėl dalyvavimo EXPO 2020 nurodyti registruojantis ir užpildant šią interesų FORMĄ iki liepos 30 d.

Daugiau apie parodą – https://www.expo2020dubai.com/