• Event Time:

Verslo pradžioje kyla daug klausimų: kokią juridinę formą pasirinkti, kaip ją užregistruoti, kokius mokesčius reikia mokėti, kokie reikalavimai veiklai, koks turi būti veiklos viešinimas. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau, kai žinai kur kreiptis.

Mados verslas mus skatina nuolat tobulėti, atrodyti šiuolaikiškai ir domėtis naujovėmis. Daug kas domisi natūralių, rankų darbo, nedidelių apimčių ir iki eksporto išaugančių rūbų, aksesuarų gamyba bei prekyba. Norima gaminti – kurti rūbus, papuošalus, rankines, avalynę.

Kviečiame visus jau užsiimančius mados verslu, bei ateityje galvojančius bei  norinčius tuo  užsiimti,  į VšĮ „Versli Lietuva“  organizuojamo renginių ciklo „Geroji  verslo praktika“ renginį Šiauliuose „Verslas mene ar menas versle“. Renginio metu savo srities specialistai dalyvius supažindins su keliamais reikalavimais gamybai bei prekybai, kokią teisinę formą pasirinkti, kaip išviešinti savo vykdomą veiklą elektroninių įrankių pagalba, kur gauti finansavimą. Renginyje dalyvauja ir Google Digital  Garage (skaitmeninių įgūdžių  nemokama mokymosi platforma) specialistai.  Savo patirtimi, pastebėjimais bei patarimais pasidalins jau šiuo verslu sėkmingai užsiimantys asmenys, kurie parodys kelią, kaip galima užauginti savo įmonę, kaip ugdomas gebėjimas, leidžiantis numatyti net ateities vartojimo įpročius bei strategiškai juos koreguoti. Renginyje dalyvaus Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. 

Renginys nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.