• Event Time:

Sausio 14 d. LPK kartu su partneriu VšĮ “Versli Lietuva” organizuoja vebinarą Lietuvos eksportuotojams, importuotojams ir planuojantiems kitą ekonominę veiklą Jungtinėje Karalystėje po sausio 1 d., pasiekus ES ir JK prekybos susitarimą.

Vebinaro metu bus pristatyta:

  • Derybų tarp ES ir Jungtinės Karalystės dėl prekybos sutarties rezultatai, ratifikavimo proceso eiga, sutarties panašumai/ skirtumai nuo kitų ES tarptautinių prekybos sutarčių, ES praktinis pasirengimas (infrastruktūra ir žmogiškieji resursai) – Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas.
  • Derybų eiga iš arti, nuomonės ir nuotaikos Jungtinėje Karalystėje iš pirmų lūpų, praktinis JK pasirengimas (infrastruktūra ir žmogiškieji resursai) – Jonas Grinevičius, LR Įgaliotasis ministras, Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje.
  • JK ekonominės prognozės, JK ir ES susitarimo niuansai, verslui svarbūs konkretūs pokyčiai, problematika, įsigaliosiantys standartai, intelektinė nuosavybė, pokyčiai keliaujant, nauja imigracijos tvarka ir kt. –  Mantas Zamžickas, LR Komercijos atašė Jungtinėje Karalystėje;
  • Prekyba tarp ES ir JK po sausio 1 d. Reikalavimai prekių judėjimui, muitinės deklaravimui, licencijos ir formalumai importuojamoms ir eksportuojamoms prekėms, sandorių taisyklės – Juozas Šarūnas Avižienis, LR Muitinės departamento, Muitų politikos skyriaus vedėjas.

Kada: sausio 14 d. 13 val.
Vieta: vebinaras internetu. Prisijungimo nuoroda siunčiama tik užsiregistravusiems dalyviams.

Vebinaro metu bus galima užduoti klausimus pranešėjams. Rekomenduojame klausimus paruošti iš anksto ir įvardinti juos registracijos formoje.

Kviečiame registruotis ČIA arba paspaudus aukščiau esantį registracijos mygtuką.

Renginio programa ČIA.