• Event Time:
  • Location: Lietuvos Respublikos Seimas

Balandžio 22 d. Seimo rūmuose, Konstitucijos salėje, 10 val. vyks tarptautinė konferencija „Praktinis Europos Sąjungos darbuotojų judumo politikos įgyvendinimas“.

 

Konferencija siejama su tarptautiniu darbuotojų komandiravimo projektu, kurį įgyvendino viešoji įstaiga „Projektų valdymo ir mokymo centras“ kartu su socialiniais partneriais iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) prisideda prie projekto kaip dedikuota partnerė.

Konferencijoje  įžanginę kalbą  sakys Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) prezidentas Georges Dassis. Taip pat pasisakys LPK viceprezidentai Arūnas Laurinaitis ir Erlandas Mikėnas.

Viešėdamas Lietuvoje G.Dassis taip pat atidarys Informacinį centrą komandiruojamiems darbuotojams ir darbo migrantams viename iš buvių Kalvarijos kontrolės posto pastatų Lietuvos–Lenkijos pasienyje. Šis centras yra unikali įstaiga ES šalių Lietuvos ir Lenkijos pasienio teritorijoje, teiksianti informaciją komandiruotiems darbuotojams ir darbuotojams migrantams.

Registruotis į renginį galite iki balandžio 21 d. (imtinai) el.p. jolita@pvmc.lt.