Būtina registracija Likes

LINPRA, AHK ir INFOBALT organizuoja penktąją tarptautinę konferenciją „Making Industry 4.0 Real“! Ji vyks 2020 m. spalio 27 d. gyvai Kaune, Žalgirio arenoje, ir bus transliuojama tiesiogiai internetu, konferencijos svetainėje www.industrie40.lt.

Konferencija nemokama, bet būtina REGISTRACIJApažymint, ar bus stebima internetu, ar atvykstama į Žalgirio areną. Laikantis visų saugumo reikalavimų, dalyvių skaičius arenoje bus ribojamas.

Konferencijos programoje – Europos ir Lietuvos pramonės tarptautinių organizacijų bei verslo atstovų pranešimai ir diskusija, pristatanti šiandienos skaitmeninės transformacijos tendencijas ir realių įmonių patirtį skaitmenizuojant pramonę. Konferencijos programa skelbiama ČIA. Pagrindinė dalis ir panelinė diskusija vyks anglų kalba, paralelinėse sesijose lietuvių pranešėjai kalbės lietuviškai, užsienio pranešėjai – angliškai.

Primename, kad konferencijos uždarymo metu bus apdovanoti 2020 m. konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje“ nugalėtojai. Kviečiame balsuoti už savo įmonę favoritę ČIA.

Informaciją taip pat galite sekti renginio Facebook puslapyje.