• Location: KTU Santakos slėnis

Tarptautinė konferencija „Lietuvos mokslas ir pramonė 2015: ateities gamyba 2030“
Lietuvos energijos taikomųjų tyrimų centro (LETTC) atidarymas


Konferencija vyks Kauno technologijos universitete 2015 m. balandžio 22 d. Konferencijos tikslas – diskutuoti apie ateities gamybos perspektyvas. Konferencijos video įrašą galite rasti čia.

  1. Konferencijos programa
  2. Faktai

Apie konferenciją

„Lietuvos mokslas ir pramonė“ – tai kasmetinė tarptautinė konferencija, kurioje aptariami esminiai šalies pramonės ir ekonomikos vystymosi, technologinės pažangos plėtros politikos ir strategijos klausimai. Konferencija pakvies dalintis požiūriais ir įžvalgomis skirtingų sričių – mokslo, verslo ir politikos – ekspertus, atvers kelius bendradarbiavimui bei bendriems sprendimams.

Šių metų konferencijos tema – „Ateities gamyba 2030“ – pakvies Lietuvos ir kitų šalių tyrėjus, verslo ir politikos ekspertus dalintis įžvalgomis apie robotizavimo galimybes didinant gamybos efektyvumą, rinkos veiksnių įtaką ateities gamybai, žmogaus vaidmenį technologijų valdyme, verslo ir mokslo partnerystę mokslinių tyrimų organizavime ir valdyme.

Konferencijos proga bus atidarytas Lietuvos energijos taikomųjų tyrimų centras (LETTC). LETTC veiks idėjų bankas, kurį idėjomis nuolat papildys studentai, mokslininkai ir įmonės darbuotojai, kartu bus ieškoma šių idėjų sprendimų realizacijos.

Renginio metu bus atvertos modernių mokslinių tyrimų laboratorijų ir startuolių įmonių durys. Visi norintieji turės galimybę iš arčiau susipažinti su tyrėjų ir jaunojo verslo atstovų veikla.