Š.m. rugsėjo 9 d. vyks statybų sektoriaus bendruomenės šventė – Statybininkų diena 2022.

Statybininkų diena – jau 23-us metus iš eilės organizuojama profesinė šventė, skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus ir yra įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą.

Statybininkų dienos šventės metu bus apdovanoti labiausiai pasižymėję šalies statybų sektoriaus darbuotojai, kuriems bus įteikiamos LR Seimo, Vyriausybės, Aplinkos ministerijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos (LPK), Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA), Lietuvos inžinierių sąjungos (LSIS) ir kitų asociacijų padėkos bei apdovanojimai už nuopelnus statybos srityje. Po apdovanojimų renginio svečius džiugins koncertas ir vakarinės dalies programa.

Aktyviausieji galės varžytis įvairiose sporto rungtyse jau tradicine tapusioje Statybininkų olimpiadoje. Šiemet jos dalyviai turės galimybę susirungti krepšinio (3×3), paplūdimio tinklinio, automobilio tempimo rungtyse ir lauko teniso turnyre.

▪️ Data: Rugsėjo 9 d. (penktadienis)

▪️ Laikas: 9.00-13.00 – Statybininkų olimpiada | 14.00-19.00 – oficiali dalis ir apdovanojimai, vakarinė dalis

▪️ Vietos:

– Statybininkų dienos šventė: „Vanagupės“ viešbutis (Vanagupės g. 31, Palanga)

– Statybininkų olimpiada: Palangos sporto centras (Palangos g. 3, Palanga)

– Lauko teniso turnyras: rugpjūčio 19 d. (Teniso erdvė, Žirgų g. 1, Gineitiškės, Vilniaus raj.), rugsėjo 9 d. („Vanagupės“ viešbutis, Vanagupės g. 31, Palanga)

Šventės dalyvio mokestis – 175 Eur/1 asm. 

Registracija į šventę ČIA.

Daugiau informacijos: ČIA

Renginio organizatorius: Lietuvos statybininkų asociacija (LSA).

Renginio informaciniai partneriai: statybunaujienos.lt, SA.lt.