• Location: Ryga, Latvija

LPK Lietuvos–Kinijos verslo taryba kartu su VšĮ Versli Lietuva informuoja, kad š.m. lapkričio 5–6 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vyks kasmetinis 16 Rytų ir Vidurio Europos šalių bei Kinijos Premjerų susitikimas (formatas 16+1).

Viena iš didelio ekonominiam bendradarbiavimui skirto renginio dalių – 16+1 verslo forumas, į kurį atvyksta verslininkų delegacijos iš Kinijos ir Vidurio bei Rytų Europos. Šių metų forumo tema – „Stipresnis ryšys bendrai pažangai“. Forume bus diskutuojama apie Europos ir Kinijos bendradarbiavimą įvairiose srityse: transporto ir logistikos, investicijų ir finansų, prekybos, turizmo ir gyvenimo būdo, pramonės ir tvarios plėtros.

 

Tai puiki galimybė susipažinti su naujausiomis bendradarbiavimo tendencijoms bei užmegzti santykius tiek su Kinijos, tiek su Rytų bei Vidurio Europos partneriais.

Registracija į forumą vykdoma čia: http://ceec-china-latvia.org/profile/registration/business iki spalio 24 d. Vėliau registracija nebus vykdoma.

Vykstantiems iš Vilniaus bus pasiūlyta galimybė į Rygą vykti autobusu. Numatomas išvykimo laikas –  š.m. spalio 5 d. 6.00 val., grįžimas – spalio 6 d. vakare. Numatoma dalyvavimo forume kaina, įskaitant kelionę autobusu ir apgyvendinimą viešbutyje – 200 EUR+PVM. LPK verslo tarybų nariams ir vykstantiems savo transportu bus taikomos nuolaidos.

Detali forumo programa bei dalyvavimo jame taisyklės bus pristatytos Jūsų dėmesiui spalio 17 d. 14.00 val. LPK Didžiojoje salėje (A.Vienuolio g. 8, IV a.) atviro Lietuvos – Kinijos verslo tarybos posėdžio metu. Posėdyje taip pat dalyvaus Kinijos komercijos atašė Lietuvoje. Apie savo dalyvavimą posėdyje prašome pranešti el. paštu zilvinas@lpk.lt.