UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su partneriais Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija bei Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia dalyvauti tradicinėje ir didžiausioje Lietuvos gamintojų parodoje „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2022“. Paroda vyks š. m. spalio 7–9 d. Kauno Žalgirio arenoje.

Kviečiame dalyvauti parodoje ir jos atidarymo 10. 07 d. renginiuose:

10.00–10.40 Parodos atidarymas ir diskusija „Maisto pramonės transformacija: perspektyvos ir lūkesčiai globalių iššūkių kontekste“.

Ar užteks vietos „po saule“ lietuviškiems produktams? Ar turime ambicijų būti kryptį ateičiai užduodančiais?

Diskusijoje dalyvauja:

 • Aušrinė Armonaitė, LR Ekonomikos ir inovacijų ministrė
 • Kęstutis Navickas, LR Žemės ūkio ministras
 • Vidmantas Janulevičius, LPK prezidentas
 • Marius Horbačauskas, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius bei KKPDA prezidentas
 • Dr. Doc. Romualdas Grikštas, UAB „Naujasis Nevėžis“ gamybos vadovas
 • VDU ŽŪA kanclerė prof. Astrida Miceikienė
 • KTU rektorius prof. Eugenijus Valatka

Moderatorius KTU prof. dr. Rytis Krušinskas.

10.45–12.15 Geriausių parodos gaminių apdovanojimai.

Visus norinčius dalyvauti LPK narius kviečiame kreiptis el. paštu – info@pramone.lt  ir prašome rašydami nurodykite, kokiu el. paštu norite gauti kvietimus bei kvietimų skaičių.


Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Jau keturioliktą kartą organizuojamas renginys vėl stebins įvairialypiškumu: maisto ir gėrimų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairove bei sprendimais būstui ir interjerui.

Parodos išskirtinumas – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais apdovanosime geriausius parodoje pristatomus maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos gaminius, sprendimus būstui. Produktai bus renkami iš anksto paskelbtame konkurse, kurio metu kompetentingos komisijos vertins kiekvienai konkurso kategorijai pateiktus eksponatus. Nugalėtojai apdovanojami renginio atidarymo ceremonijoje, pristatomi žiniasklaidoje, o gaminiai demonstruojami laureatų vitrinoje.

Parodos aukso medaliais apdovanotų gaminių pristatymas, galimybė įsitikinti produktų ypatybėmis ir įsigyti jų gamintojo kainomis, kūrėjų erdvė MADOS PASAŽAS su įkvepiančiomis prekių ženklų istorijomis – visa tai kasmet suburia tūkstančius lankytojų, palaikančių idėją rinktis lietuviškus gaminius.

PAGRINDINĖS PARODOS TEMOS:

 • Kosmetika ir buitinė chemija
 • Apranga ir aksesuarai
 • Idėjos namams. Interjeras
 • Maistas ir gėrimai

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: mob. +370 630 09956, ar el. paštu rpl@expo.lt

INFORMACIJA DALYVIAMS