Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva liepos 12 d. Vilniuje organizuojamas tarptautinis renginys Rebuilding Ukraine. Konferencijos metu politinių sprendimų priėmėjai, verslo ir ekspertų bendruomenės atstovai diskutuos apie Ukrainos atkūrimo planus.

Rusijos vykdomas karas prieš Ukrainą pražudė dešimtis tūkstančių nekaltų žmonių, privertė iš šalies pasitraukti milijonus gyventojų ir sukėlė šimtais milijardų eurų skaičiuojamus nuostolius šalies infrastruktūrai.

Būdama viena artimiausių Ukrainos partnerių, Lietuva kviečia visus, neabejingus Ukrainos ateičiai, ryžtingai imtis sugriautos šalies infrastruktūros atstatymo darbų.

Kita svarbi tema – Ukrainos atkūrimas po karo, siejamas ne tik su pastatų ir infrastruktūros atstatymu, bet ir su institucijų modernizavimu, ekonomikos atsigavimu. Kuriama nauja platforma ir nauja finansinė priemonė Rebuilt Ukraine facility, kuri turėtų konsoliduoti visą paramą, įskaitant ir tą, kurią teiktų tarptautinės institucijos bei Europos Sąjungos valstybės narės.

Nuoroda registracijai

Kontaktinis asmuo Sergejus Tichomirovas, el.paštas : Sergejus.Tichomirovas@eimin.lt