Kviečiame į nemokamą nuotolinį seminarą „Priemonės „InoConnect” pristatymas: aktualūs klausimai teikiant paraišką“, kuris vyks sausio 28 d., 11 val.  Priemonė skirta dalyvavimui tarptautinių MTEPI veiklos iniciatyvų, apie kurias informaciją teikia EEN organizacijos, renginiuose. Priemonės tikslas – skatinti tarptautinę partnerystę ir tinklaveiką, per EEN ieškant galimybių dalyvauti tarptautinėse ES mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų iniciatyvose ir užmegzti ryšius su tarptautiniais partneriais, ir taip Lietuvos Respublikoje didinti mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (toliau – MTEP) išlaidas, MTEP paslaugų eksportą ir pritraukti užsienio investicijų.

Seminare pristatysime aktualius priemonės pokyčius, dažniausiai kylančius klausimus teikiant paraišką bei kitas tarptautinių partnerystės renginių ir priemonių galimybes.

Dalyvavimas seminare yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija: https://cutt.ly/VjJ3D33.

Registracija vyksta iki sausio 27 d. 17:00 val.
Renginys vyks GoToMeeting platformoje sausio 28 d. 11:00 val.

Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

Jei negalite dalyvauti renginyje, tačiau domina projekto rengimas pagal šią priemonę, mielai prašome susisiekti su Aurelija Gvildyte-Faniyi (a.gvildyte@lic.lt; + 370 671 81314)