UAB „Ekspozicijų centras“ kartu su partneriais Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija bei Lietuvos pramonininkų konfederacija kviečia dalyvauti tradicinėje Lietuvos gamintojų parodoje RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2020. Dvyliktąjį kartą organizuojamame renginyje – maisto produktų ir gėrimų degustacijos, kosmetikos ir buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų įvairovė bei sprendimai būstui ir interjerui.

Parodos data: 2020 m. spalio 9-11 d.
Parodos vieta: Žalgirio arena (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas)
Dalyvių paraiškų laukiama iki 2020 m. rugsėjo 10 d.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą

PAGRINDINĖS PARODOS TEMOS:

  • Kosmetika ir buitinė chemija
  • Apranga ir aksesuarai
  • Idėjos namams. Interjeras
  • Būstas ir sodas
  • Maistas ir gėrimai

Aukso medaliais bus apdovanoti geriausi parodoje pristatomi maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos gaminiai, sprendimai interjerui, būstui ir sodui. Produktai renkami iš anksto paskelbtame konkurse, kurio metu kompetentingos komisijos vertina kiekvienai konkurso kategorijai pateiktus eksponatus. Nugalėtojai apdovanojami renginio atidarymo ceremonijoje, pristatomi žiniasklaidoje, o gaminiai demonstruojami laureatų vitrinoje.

2019 m. parodos reportažas

Daugiau informacijos 

Išsamesnės informacijos prašome teirautis: tel. +370 630 09956, el. p. rpl@expo.lt

Parodos organizatorius
UAB „Ekspozicijų centras“

Parodos partneriai
Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija,
Lietuvos pramonininkų konfederacija