Reikalinga registracija Likes

Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija kviečia į nuotolinį seminarą ,,Gamybinių įmonių skaitmeninė transformacija: technologinio ir energetinio efektyvumo didinimas“.

Data: 2022-02-04

Laikas: nuo 9 iki 10 val.

Temos aktualumas: Pastarąjį dešimtmetį gamybinės įmonės investavo į duomenų monitoringo sprendimus ir galima pasidžiaugti, kad dažna įmonė turi daug duomenų, susijusių su įrenginiais, procesais, energijos vartojimu, gamybos apimtimis.

Šių dienų iššūkis – kaip įdarbinti turimus duomenis ir panaudoti juos efektyviam sprendimų priėmimui? Kaip surinkti ir apjungti svarbiausius technologinių procesų duomenis, efektyviai vertinti ir valdyti gamybos procesą, energijos išteklius, inžinerines sistemas?

Nuotolinio seminaro metu bus pristatomi skaitmeninio dvynio, dirbtinio intelekto panaudojimo galimybės pramonės įmonėse ir pateikiami praktiniai pavyzdžiai.

Pranešėjas: skaitmeninių sprendimų diegimo patirtimi dalinsis Energy Advice direktorius dr. Vytautas Šiožinys. Paskutinius penkerius metus Vytautas kartu su komandos nariais kuria ir diegia skaitmeninio dvynio sprendimus pramonės įmonėms ir padeda siekti technologinio bei energetinio efektyvumo.

Seminaras skirtas pramonės įmonių vadovams (technikos, gamybos, inovacijų) atsakingiems už technologinį ir energetinį efektyvumą.

Maloniai kviečiame registruotis: https://forms.gle/DGwbe58XoUvsnXqM6

iki sausio 31 dienos imtinai.

Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį el. paštu atsiųsime prisijungimo nuorodą.