Š.m. balandžio 24-25 d. Lietuvoje su valstybiniu vizitu lankysis Norvegijos Kronprincas Hakonas ir Kronprincesė Mette-Marit bei Norvegijos verslo delegacija. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su VšĮ “Versli Lietuva”, Norvegijos-Lietuvos pramonės rūmais (NLCC) ir Norvegijos ambasada Lietuvoje organizuoja aktyvią susitikimų ir vizitų į įmones darbotvarkę, siekdami pristatyti inovatyvią Lietuvą ir progresyvią pramonę.

Balandžio 24 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Norvegijos pramonininkų konfederacija (NHO) organizuoja apvalaus stalo diskusiją LR ūkio ministerijoje, kurioje Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius kartu su viceministru Mariumi Skuodžiu ir LR finansų viceministre Loreta Maskalioviene ir VšĮ “Investuok Lietuvoje” Investicijų plėtros departamento direktoriumi Gediminu Koryzna pristatys investicinę aplinką Lietuvoje, naujas iniciatyvas fintech srityje ir aptars dvišalį potencialą. Diskusijoje dalyvaus LINPRA ir INFOBALT asociacijų atstovai bei Global BOD GROUP valdybos pirmininkas / LPK viceprezidentas Vidmantas Janulevičius ir VšĮ “Versli Lietuva” generalinė direktorė Daina Kleponė, diskutuodami apie partnerystę su Norvegijos partneriais vertės grandinės formavimo, e-vyriausybės programų vystymo ir atsinaujinančios energetikos skatinimo srityse. Diskusiją moderuos LPK viceprezidentas Mantas Zalatorius.

Sveikinimo kalbas pasakys Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis bei Norvegijos pramonininkų konfederacijos valdybos narys Erik Espeset.

Tą pačią dieną numatyti vizitai į Lietuvos inžinerinės pramonės asociaciją, kuriame norvegų įmonės turės galimybes užmegzti tikslinius kontaktus, išgirsti apie Lietuvos inžinerinės pramonės tendecijas, prioritetus. Norvegijos įmonės taip pat lankys ir Blockchain centrą, kuriame nagrinės Women Go Tech projektą, e-Lithuania klasterio perspektyvas ir Blockchain centro tikslą, iniciatyvas bei tikslus.

Bendravimą ir užmegztas partnerystes Lietuvos ir Norvegijos verslas pratęs verslo kontaktų vakarienės metu 19 val. viešbutyje “Narutis”, Pilies g. 24, Vilniuje.

Maloniai kviečiame registruotis ČIA

Daugiau informacijos

Asta Svirinaviciute
+370 696 17665
asta.svirinaviciute@lpk.lt