Metų ekonomikos forumas – vienas iš didžiausių tarptautinių verslo bendruomenės renginių Lietuvoje. Jis suburia verslo, mokslo ir politikos lyderius aptarti pasaulines ekonomikos ir politikos tendencijas bei drauge ieškoti galimų sprendimų aktualiausioms Europos ir Lietuvos problemoms.

Pastarojo meto geopolitiniai pokyčiai, karinė Rusijos agresija Ukrainoje ir karo grėsmė Europoje, energetinė krizė, sankcijos Rusijai ir Baltarusijai – viso to pasekmės verčia Lietuvos verslą permąstyti eksporto, importo ir investavimo strategijas, transporto ir logistikos kryptis. Šiuo kritiniu laikotarpiu Lietuvos verslui itin svarbi Europos Sąjungos užsienio prekybos politika ir jos priemonės, galinčios prisidėti prie eksporto rinkų plėtros bei rinkų apsaugos nuo nesąžiningos prekybos, subsidijų bei investicijų.

Šis Metų ekonomikos forumas skiriamas verslo ir jo ateities klausimams, ES prekybos politikai naujame geopolitiniame kontekste bei Lietuvos užsienio ekonominės politikos strategijai smarkiai pasikeitus tarptautinės prekybos sąlygoms. Šiemet išskirtinį dėmesį teiksime mūsų valstybės Lietuvos užsienio ekonominės politikos strategijai ir ekonominei diplomatijai, nes išėję iš Kinijos, Baltarusijos bei Rusijos rinkų turime, bendromis verslo bei valstybės institucijų pastangomis, kaip įmanoma greičiau pereiti į naują rinkų diversifikavimo etapą ir siekti kuo spartesnio įsitvirtinimo jose.

Renginys vyks š. m. spalio 20 d., Vilniaus rotušėje (Didžioji g. 31, Vilnius)

Daugiau informacijos ir bilietai ČIA

Atkreipiame dėmesį, kad LPK nariams taikoma nuolaida – konferencijos bilietas kainuos 100 Eur (vietoje 150 Eur). Dėl nuolaidos kodo susisiekite el. p. organizacinis@lpk.lt