Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kviečia asociacijų, įmonių vadovus bei atstovus į verslo misiją į Briuselį 2019 m. vasario 5-6 d., dalyvauti konferencijoje „ES pramonės dienos 2019“.

Delegacijai vadovaus LPK prezidentas Robertas Dargis.

Misijos programoje:

– dalyvavimas pramonės ir politikos renginyje „ES pramonės dienos 2019“ (EU Industry Days 2019);

– susitikimai su Europos Komisijos (EK) pareigūnais, Europos parlamento nariais, diplomatais;

– Lietuvos ir Belgijos įmonių B2B susitikimai.

„ES pramonės dienos 2019“ yra didžiausias dviejų dienų pramonei skirtas europinis renginys, kurį organizuoja EK, partnerystėje su tokiomis europinėmis pramonės ir verslo organizacijomis kaip „BusinessEurope“, kurios nare yra LPK.

Renginyje, vyksiančiame The Egg Congress and Meeting Center Briuselyje, dominuos trys pagrindinės temos: pramonė ir globalizacija, pramonė ir tvarumas, pramonė ir inovacijos/skaitmeninimas.

Renginio tikslas yra ES politikos bei pramonės ir verslo lyderiams kartu aptarti dabartinę geopolitinę situaciją ir jos poveikį Europos pramonei, iššūkius ir naujas galimybes, įskaitant naujas rinkas, prekybos srautų perkėlimą, naujos kartos laisvosios prekybos susitarimus ir strategines partnerystes. Taip pat ES pramonės uždavinius ir galimybes iki 2030, susijusius su ekonomikos dekarbonizavimu bei naujomis pasaulinėmis tendencijomis, kylančiomis dėl skaitmeninimo, automatizavimo, dirbtinio intelekto, pažangios gamybos ir energijos bei išteklių naudojimo efektyvumo. Šios tendencijos skatina inovacijas, vertės kūrimą ir pramonės pertvarkymą bei gali pasiūlyti naujas verslo galimybes. Tokio masto, greičio ir proveržio pokyčiai sukelia ir daug neaiškumų. Renginyje bus pristatyti ir pateikti Europos Komisijos įkurtų įvairių aukšto lygio ekspertų grupių atliktų studijų rezultatai ir kartu pateiktas savas indėlis į vieningos Europos pramonės 2030 m. sistemos sukūrimą.

Renginyje dalyvaus ES institucijų vadovai: EK pirmininkas Jean-Claude Junker bei Europos Parlamento pirmininkas Antonio Tajani, diskusijose komisarai: Jyrki Katainen, Carlos Moedas, Elžbieta Bienkovska, EK generalinių direktoratų vadovai, „BusinessEurope” prezidentas Pierre Gattaz, Europos multinacionalinių kompanijų lyderiai, europinių pramonės asociacijų vadovai, ES valstybių ministrai.

Renginio programa.

LPK verslo misijos dalyviams be dalyvavimo ES PRAMONĖS DIENOSE 2019, organizuosime susitikimus su aukštais Europos Komisijos pareigūnais ir Europos Parlamento nariais, diplomatais, įvairias europinio reguliavimo sritis kuruojančiais ekspertais. Susitikimai planuojami atsižvelgiant į dabartinę ES teisėkūros darbotvarkę, Lietuvos aktualijas bei specifinius misijos dalyvių interesus, pvz.:

  • Pramonės ir vidaus rinkos klausimai;
  • Užsienio prekybos klausimai ir problemos;
  • Kelių transportas;
  • Energetikos teisėkūra;
  • Švietimo klausimai;
  • Socialiniai klausimai;
  • Konkurencingumas, moksliniai tyrimai, inovacijos.

Programą Briuselyje organizuoja Gintaras Morkis, LPK Vykdomojo direktoriaus pavaduotojas, el. paštas: gintaras.morkis@lpk.lt, tel.: +370 682 10 085  ir Tomas Vasilevskis, Lietuvos verslo atstovybės Briuselyje vadovas, el. paštas tomas.vasilevskis@litbre.eu, tel.: +32 477 39 64 12. 

Taip pat, atsižvelgiant į delegacijos dalyvių poreikius ir interesus, bus organizuojami dvišaliai B2B susitikimai su Belgijos įmonių atstovais. Detali misijos programa bus sudaryta atsižvelgiant į suderintus susitikimus su ES pareigūnais bei delegacijos narių interesus.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina – 1500 Eurų (įskaičiuota: skrydis Vilnius-Briuselis-Vilnius, viešbutis, transportas Briuselyje, darbo pietūs ir vakarienės).

Kadangi vietų skaičius ribotas,  maloniai kviečiame suskubti registruotis žemiau nurodytais kontaktais:

Užsienio ryšių ir paslaugų verslui departamentas

Jūratė Balytovienė

jurate@lpk.lt

+370 5 262 38 01