• Event Time:
  • Location: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Lietuvos pramonininkų konfederacijos IX-asis suvažiavimas vyks gegužės 11 d., trečiadienį, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius) 5.3 salėje. Suvažiavimas šaukiamas kas ketveri metai, jo metu renkamas ir tvirtinamas LPK prezidentas. Šiemet suvažiavimo metu taip pat bus įteikiami jau tradiciniais tapę LPK „Lietuvos metų eksportuotojo 2015“, V.A.Graičiūno nominacijos apdovanojimai.


Suvažiavimas turi visuotinio susirinkimo teises ir jo kompetencijai priklauso rinkti ir atšaukti konfederacijos prezidentą. Suvažiavime dalyvauja ir balsuoja LPK narių delegatai, turintys po vieną balsą. Kiekvienas neasocijuotas Konfederacijos narys turi vieną delegatą suvažiavime. Pirmoji suvažiavimo dalis (9.00–12.30 val.) bus atvira tik LPK narių – asociacijų ir įmonių – deleguotiems atstovams, kurie aptars einamuosius klausimus ir atiduos savo balsus LPK naujojo prezidento rinkimuose. Žiniasklaidos atstovai, pageidaujantys fotografuoti ar filmuoti suvažiavimo pradžią, taip pat bus įleidžiami į salę.

Antrojoje suvažiavimo dalyje (13.30–15.00 val.) bus paskelbti ir patvirtinti balsavimo rezultatai, išrinktas LPK prezidentas sakys kalbą, jį sveikins ir pasisakys Vyriausybės bei Seimo atstovai, kiti suvažiavimo svečiai. Šioje renginio dalyje kviečiami dalyvauti ir žiniasklaidos atstovai.

Jei turite klausimų, prašome kreiptis el.p. organizacinis@lpk.lt