KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultetas tęsia tradiciją ir kviečia dalyvauti trijų dienų renginyje KTU Big Data School 2022, kuris vyks rugsėjo 28–30 dienomis.

Kaip ir kasmet, renginio metu savo srities profesionalai iš Europos dalysis naujausiomis žiniomis ir praktikomis didžiųjų duomenų srityje.

Trijų dienų trukmės renginyje teorines ir praktines sesijas ves:

  1. Tensorflow ir gilusis mokymasis (Tensorflow and Deep Learning),
    Dr. Michael Fairbank, University of Essex, UK;
  2. Rizikos prognozavimas remiantis milijonais naujienų straipsnių: metodika slypinti už Conflictforecast.org (Forecasting with Millions of News Articles as Data: The Methodology Behind Conflictforecast.org),
    Assoc. prof. Hannes Mueller, Institute for Economic Analysis, Barcelona School of Economics, Barcelona;
  3. Didelės dimensijos makroekonometrinių laiko eilučių modeliai: didieji duomenys ir mašininis mokymasis (High-Dimensional Macroeconometric Time Series Models: Big Data and Machine Learning),
    Assoc. prof. Christian Brownlees, Universitat Pompeu Fabra, Barcelona.

Dalyvio mokestis iki rugsėjo 15 d: 500,00 Eur.

Renginys vyks anglų kalba.

Daugiau informacijos rasite čia https://bigdataschool.ktu.edu/
Registracijos formą rasite čia https://bigdataschool.ktu.edu/registration-big-data-school-2022/
Kilus klausimams kreipkitės bigdata.school@ktu.lt.