• Event Time:
  • Location: Lietuvos pramonininkų konfederacija

Š. m. rugsėjo 13 d. LRV posėdyje buvo patvirtinti Eksporto kredito garantijų nuostatai, įsigaliosiantys nuo 2017 m. lapkričio 1 d. Nuostatai numato, kad INVEGA teiks garantijas, kuriomis kredituojantiems eksportuotojams užtikrinamas pagal kredituojančio eksportuotojo sudarytą lietuviškos kilmės prekių pirkimo-pardavimo sutartį dalies atidėtojo mokėjimo (suteikto komercinio kredito) sumokėjimas.

Ši priemonė skirta eksporto plėtrai, todėl eksportuojančioms įmonėms labai svarbu žinoti, kaip praktikoje bus taikomos priimtų teisės aktų nuostatos, kaip bus teikiamos garantijos, į ką įmonės, norinčios pasinaudoti priemone, turi atkreipti dėmesį, kokius “namų darbus” jos turi atlikti, kad galėtų efektyviai pasinaudoti numatyta parama.

Kviečiame jus į atvirą konsultacinį posėdį “Eksporto kredito garantijų sistema – kokios paramos eksportuojantis verslas gali tikėtis?”, kurio metu į verslui kylančius klausimus atsakys Ūkio ministerijos ir INVEGA atstovai.

Tikimės aktyvaus verslo dalyvavimo.  Kviečiame pasirengti klausimus ir konstruktyvius pasiūlymus. Siekiant gauti atsakymus į kuo daugiau klausimų, rekomenduojame juos pateikti iš anksto el. paštu:  ausra.keniausyte@lpk.lt

Vieta: Lietuvos pramonininkų konfederacijos Didžioji salė

Data: 2017 10 17

Pradžia: 10:00 val.

Kontaktai pasiteiravimui:

Aušra Keniausytė
Direktorė
Užsienio ryšių ir paslaugų verslui departamentas
Tel.: +370 5 262 3801
Mob.: +370 698 83626
ausra.keniausyte@lpk.lt
www.lpk.lt