• Event Time:

Uždaroji akcinė bendrovė Viešųjų investicijų plėtros agentūra (VIPA) kviečia į konsultacijas suinteresuotus juridinius asmenis, kuriems bus pristatytos Energijos efektyvumo finansavimo platformos (toliau – EEFP) teikiamos finansavimo galimybės, įgyvendinant energinio efektyvumo projektus.

Įmonėms suteikiama galimybė efektyvinti energijos vartojimą gamybos procesuose, pagerinti pastatų energines savybes bei vis sparčiai augant elektros kainoms, įsidiegti saulės elektrinę, tenkinti savo energijos poreikiams. Taip pat tai yra ir puiki galimybė ir įmonėms, kurios diegia ir siūlo diegti saulės elektrines bei energijos vartojimo efektyvinimo priemones, pasiūlyti savo klientams ilgalaikį finansavimą iš EEFP.

Siekiant kuo palankesnėmis sąlygomis finansuoti juridinių asmenų energinio efektyvumo projektus, konsultacijų metu galimi pareiškėjai bus supažindinami su EEFP teikiamu finansavimo modeliu, finansavimo sąlygomis, konsultuojami dėl paraiškai reikiamų pateikti dokumentų, reikalavimų projektams ir kitais susijusiais klausimais.

Konsultacijos vyks 2019 m. balandžio 18 d. ir 2019 m. gegužės 16 d. nuo 14 val. iki 16 val. Vilniuje, Viešųjų investicijų plėtros agentūroje, adresu Jogailos g. 2.

Į konsultacijas kviečiame registruotis el. paštu z.kaciuska@vipa.lt, informuojant, kiek asmenų ketina dalyvauti bei nurodyti įmonės pavadinimą. Konsultacijos yra nemokamos.

Su EEFP paskolų skirtomis finansuoti juridinių asmenų energinio efektyvumo projektų sąlygomis galite susipažintpaspaudę ant šios nuorodos.