• Event Time:

Dienraštis „Lietuvos žinios“ kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija  š.m. birželio 14 d.  rengia konferenciją „Verslo ir valdžios dialogas. Kuria kalba bendrauti?“. 

Pastarųjų metų patirtis parodė, kad verslo bendruomenei vis sunkiau kalbėtis su politikais apie valstybės ateities viziją, jos vystymo kelią, kasdienes problemas. Kur yra riba tarp informacijos pateikimo, lobizmo ir korupcijos? Per beveik trisdešimt nepriklausomybės metų nesugebėjome rasti tvaraus verslo, visuomenės ir politikų bendradarbiavimo modelio, tačiau rytojaus iššūkiai pirštu prikišamai rodo, kad turime sutarti dėl visoms pusėms priimtinos dialogo formos. Konferencijoje bus  pristatyta tarptautinė verslo ir valdžios kalbėjimosi patirtis (skandinaviškas, vokiškas ir bendras europinis modelis), apžvelgta Lietuvos situacija.

Ši konferencija yra puiki galimybė prie diskusijų stalo susėsti Seimo, vyriausybės, verslo visomenės atstovams ir kartu su tarptautiniais ekspertais aptarti aktualiausius klausimus.

Į konferanciją kviečiami politikai, ekonomistai, analitikai, žurnalistai, valstybinių institucijų atstovai, verslininkai, verslo asociacijos, užsienio ambasadoriai, nevyriausybinių organizacijų atstovai, kurie turės progą kartu kabėti apie  jau esamas ir būsimas problemas bei ieškoti efektyvių jų sprendimo būdų.

Daugiau informacijos:  http://lzinios.lt/lzinios/Dialogas2017/.

LPK nariams konferencija yra nemokama. Nemokamų vietų skaičius yra ribotas. LPK narius, norinčius dalyvauti konferencijoje, prašome registruotis el. paštu: daiva@lpk.lt.