• Event Time:

Kodėl privatus sektorius jau ne vienerius metus statinių projektavimui ir visiems statybos etapams pasitelkia BIM modelį, o viešasis sektorius vis dar delsia tą daryti?

Kaip BIM padeda susidoroti su Statyba 4.0 keliamais iššūkiais Europoje, Skandinavijoje ir Lietuvoje?

Kaip atrodome tarptautiniame kontekste ir kur galėtume pasitempti?


Į šiuos klausimus bus atsakyta balandžio 26 d., Parodos RESTA metu vyksiančioje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“. Konferencijoje bus diskutuojama apie tai, su kokiais iššūkiais susiduria Lietuvos statybos sektorius skirtingais skaitmeninimo etapais ir kaip tai lemia neatidėliotinus pokyčius teisiniame reguliavime.

Vienas iš svečių šių metų renginyje – Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Žmogus, turintis pagrindinę informaciją apie 43 milijonų Europos Sąjungos statybos sektoriaus bendruomenę ir jos vystymosi tendencijas. Kiti užsienio pranešėjai pristatys Kopenhagos oro uosto skaitmeninį modelį, Tamperės skaitmeninį miesto modelį ir kitus projektus.

Konferencijos metu bus apdovanoti geriausių Lietuvos BIM projektų autoriai. Paraiškas konkursui dar galima teikti iki kovo 19 d., „Skaitmeninės statybos“ interneto puslapyje. Geriausi BIM projektai bus pristatomi konferencijoje, o vėliau juos bus galima peržiūrėti VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kaupiamoje Lietuvos BIM projektų duomenų bazėje.

Bilietus į konferenciją galima įsigyti bilietai.lt, šie bilietai galios ir patekimui į didžiausią statybų parodą „RESTA“ konferencijos dieną (balandžio 26 d.).

Išsamiau apie konkursą konferenciją ir konferencijos programa: skaitmeninestatyba2019.lt.