• Event Time:
  • Location: „Crowne Plaza Vilnius“ viešbučio konferencijų salė

Konferencija skirta supažindinti su statybos technologijų ir darbininkų kompetencijų vystymo naujovėmis, atsižvelgiant į augančius energinio efektyvumo reikalavimus, su planuoja sukurti darbininkų kompetencijų vertinimo ir pripažinimo schema.

Energiškai efektyvūs – taip apibūdinami pastatai jau dabar yra siekiamybė, kuriai svarbos suteikia ir Europos Sąjungos direktyva, nurodanti, kad nuo 2020 m. visi nauji pastatai būtų beveik nulinės energijos. Europos Komisijos finansuojamu projektu „Lietuvos statybos sektoriuje dirbančių darbuotojų kompetencijų ir įgūdžių, susijusių su energiškai efektyvių pastatų statyba, stiprinimas“ (BUILD UP Skills ENERGOTRAIN) siekiama, kad statybos sektoriuje dirbančių darbininkų kompetencija ir įgūdžiai būtų stiprinami atsižvelgiant į keliamus reikalavimus energiškai efektyvių pastatų statybai.

Šią iniciatyvą Lietuvoje įgyvendina Regioninis inovacijų vadybos centras, Lietuvos statybininkų asociacija, Nacionalinė pasyvaus namo asociacija, Statybos produkcijos sertifikavimo centras, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras, Vilniaus statybininkų rengimo centras ir Respublikinis energetikų mokymo centras.

Su „BUILD UP Skills“ projektu, renginiais, veiklomis galima susipažinti interneto svetainėje www.energinisefektyvumas.lt.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas, tačiau būtina dalyvių registracija. Vietų skaičius ribotas. Norinčius dalyvauti konferencijoje prašome užpildyti REGISTRACIJOS FORMĄ.