• Location: Radisson Blu Hotel Lietuva

Konferencija vyks balandžio 19-21 d. viešbutyje „Radisson Blu“, Vilniuje. Renginio organizatoriai – Lietuvos biomasės energetikos asociacija LITBIOMA ir Švedijos biomasės energetikos asociacija SVEBIO.

Tai – jau penktoji aukšto lygio tarptautinė konferencija, kuri iš Skandinavijos valstybių pastaruosius metus persikelia į Baltijos šalis. Šiais metais pagrindiniu Vilniuje vyksiančio renginio akcentu taps verslo ryšiai ir bendradarbiavimas tarp Rytų ir Vakarų Europos valstybių, todėl planuojama, jog renginys taps puikia platforma pažangiausiosioms biomasės energetikoje valstybėms užmegzti partnerystę ir pasidalinti patirtimi su šioje srityje dar tik besivystančiomis šalimis, tokiomis kaip Ukraina, Baltarusija, Moldova ir kt.

Išskirtinė galimybė iki sausio 15 d. įsigyti pigesnius bilietus į šią konferenciją! Bilietų kainos:
1 dienos bilietas – 290 eur; 2 dienų – 390 eur; 3 dienų (su dienos turu į lankytinus objektus) – 430 eur., vakarienė balandžio 19 d. – 30 eur. (Šios nuolaidos iki sausio 15 d. taikomos ir kitoms rytų valstybėms (Baltarusijai, Lenkijai, Moldovai, Ukrainai ir kt. Taigi jei turite partnerių iš šių valstybių, su kuriais norėtumėte susitikti konferencijos metu, nepamirškite jų informuoti).

Konferencijos bilietų kaina po sausio 15 d.:
1 dienos bilietas – 330 eur; 2 dienų – 520 eur; 3 dienų – 560 eur.

Norinčius dalyvauti Konferencijoje kviečiame atsiųsti prisegtas registracijos formas el. p. conference@biokuras.lt – Jums bus išsiųstos išankstinės sąskaitos su minėtomis nuolaidomis (iki sausio 15 d.).

Oficialus konferencijos puslapis: nordicbalticbioenergy.eu