• Event Time:

(Dėmesio: esant oficialioms rekomendacijoms dėl koronaviruso protrūkio riboti masinius renginius Lietuvoje, renginys nukeltas į birželio 10 dieną.)

Birželio 1 d., Kaune, Žalgirio arenoje vyks penktoji tarptautinė konferencija pramonės skaitmeninimo tema: „Making Industry 4.0 real“. Didžioji dalis konferencijos programos pranešimų pristatys realius pavyzdžius: su kokiais iššūkiais susidūrė, kaip keitėsi ir ką pasiekė įmonės, jau įdiegusios Pramonė 4.0 sprendimus savo veikloje.

Pagrindinės dalies pranešėjai: Europos technologijų pramonės asociacija ORGALIM, Malte Lohan; Vokietijos mašinų ir įrenginių gamintojų asociacija VDMA, Christian Mosch; Continental, Dr.-Ing. Hüseyin Erdogan.

Panelinės diskusijos tema: Enabling Industry 4.0: how digitalisation can improve productivity?

Konferencijos metu taip pat įvyks konkurso „Pramonė 4.0 žvaigždė Lietuvoje 2019“ apdovanojimai. Juose bus įvertintos inovatyviausios Lietuvos įmonės trijose kategorijose: 1) Maža ar vidutinė įmonė (Komisijos vertinimas); 2) Didelė įmonė (Komisijos vertinimas); 3) Publikos pasirinkimas – balsuojama internetu ir renginio metu.

Renginį organizuoja Lietuvos pramonininkų konfederacijos narė – Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, INFOBALT ir Vokietijos-Baltijos šalių prekybos rūmai AHK.

Būtina registracija: https://industrie40.lt/lt/registracija-i-konferencija/