• Location: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje (AHK) kartu su Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA gegužės 18 d. organizuoja konferenciją INDUSTRIE 4.0 Vilnius. Konferencija vyks tarptautinės specializuotos gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodos „Balttechnika 2016“ metu.

Pramonės revoliucija „Industrie 4.0“, kaip vokiečiai vadina gamybos ir IRT sąjungą, jau prasidėjo, ir lygia greta su ateinančiomis rizikomis ji Lietuvai suteiks daug galimybių tapti nauju Europos intelektualiosios gamybos centru. Tačiau, kad tokiu centru taptume reikalinga pramonės įmonių, valdžios institucijų, asocijuotų struktūrų sutelkta veikla gerinant verslo aplinką, mažinant netarifinius barjerus ir ES paramą nukreipiant inovatyviai gamybai plėtoti.  Ar tai įmanoma su turimais įrengimais? Kaip teisingai investuoti? Kaip skaitmenizacija veikia sąnaudas, finansavimą, procesus ir darbuotojų kvalifikaciją? Šiais ir kitais klausimais bus diskutuojama pirmojoje Vokietijos-Lietuvos konferencijoje „Industrie 4.0“.

Konferencijos partneriai – Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje ir Ūkio ministerija.

Renginyje laukiami Lietuvos ir kaimyninių šalių pramonės įmonių, verslo asociacijų, mokslo bei švietimo įstaigų, institucijų atstovai.

Dalyvavimas renginyje nemokamas. Būtina išankstinė registracija.

Konferencijos kalba: anglų (vertimas į lietuvių k.)