• Event Time:
  • Location: ISM vadybos ir ekonomikos universitetas

Gegužės 4 d. ISM vadybos ir ekonomikos universitete (501 auditorija, Arklių g. 18, Vilnius) vyks konferencija „Dizainas – priemonė inovatyviam verslui“. Renginio tikslas – paskatinti ieškoti inovatyvių sprendimų bei suteikti praktinių žinių apie dizaino mąstymo bei dizaino kūrimo taikymą įvairių organizacijų veiklos tobulinimui.


Renginys skirtas mažoms ir vidutinio dydžio organizacijoms, galinčioms savo veikloje pritaikyti strateginius dizaino modelius.

Konferencijos dalyviams įkvepiantys pranešėjai skatins diskutuoti bei pakvies į aktyvias dirbtuves, kurių pagrindinis tikslas – pristatyti dizaino įtaką sistemingam unikalių įžvalgų apie įmonės veiklą generavimui bei atskleisti, kaip gautus rezultatus transformuoti į naujus ir apčiuopiamus sprendimus.

Dirbtuves rengia Danijos dizaino centras kartu su pirmaujančia danų dizaino kompanija „Attention Group“. Abi organizacijos dirbtuvių metu dalinsis savo patirtimi ir atvejais iš naujos bendradarbiavimo programos „Plus“, skirtos palengvinti partnerystę tarp Danijos dizaino tarpininkų ir privačių bendrovių, taip pat kompleksinių bei inovatyvių iššūkių sprendimą.

*Renginys vyks anglų k.

Registracija čia!