• Event Time:
  • Location: Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka

Kviečiame Jus į “Grow with Google” skaitmeninių įgūdžių mokymo projektų ir Google.org paramos skaitmeninių kompetencijų plėtrai Lietuvos mokyklose pristatymą, kuris vyks Nacionalinėje M.Mažvydo bibliotekoje lapkričio 21 d. 10 val.

Google.org yra duomenimis grindžiama filantropinė iniciatyva, kuriai Google skiria daugiau nei 200 milijonų JAV dolerių per metus. Jos tikslas yra remti novatoriškas pelno nesiekiančias organizacijas, kurios panaudoja technologijas kurti naujoms galimybėms mokytis, dirbti ir būti išgirstam. Nuo 2005 m. Google.org stengiasi išplėsti pelno nesiekiančių inovatorių veiklos mastą, pasiūlydama unikalų finansavimo, įrankių ir savanorystės derinį.

Kadangi skaitmeninių įgūdžių atotrūkis yra vienas iš didžiausių iššūkių Europos Sąjungoje, o ypač vidurio bei rytų Europoje, 2015 m. Google įsipareigojo apmokyti 1 mln. europiečių skaitmeninių įgūdžių. Šis įsipareigojimas yra mūsų indėlis į ES skaitmeninių įgūdžių ir darbo vietų koalicijos veiklą. Dėl didžiulės paklausos ir poreikio mes apmokėme 3 mln. europiečių, ir dalis šios veiklos vyksta Lietuvoje. Bendradarbiaudami su Ūkio ministerija pristatėme “Digital Garage” mokymus internetu ir gyvai, suteikdami galimybę visiems norintiems įgyti reikalingų skaitmeninių įgūdžių nemokamai. Google “Digital Garage” kursuose Lietuvoje yra apmokyti daugiau kaip 6000 žmonių.

Šiemet mes nusprendėme išplėsti pastangas Lietuvoje, suteikdami lėšų naujo partnerio VšĮ Kūrybinių technologijų akademija projektui “Teachers learn Tech”. Projektas yra skirtas pradinių klasių mokytojų lyderystei skaitmeninėse technologijose ugdyti. Renginio Nacionalinėje bibliotekoje metu Kūrybinių technologijų akademijos ir Google atstovai pristatys naują projektą išsamiai.

Dalyvavimą patvirtinkite iki lapkričio 19 d. el. paštu togulb@google.com.