Aktualu LPK nariams Likes

Kviečiame LPK įmones nares dalyvauti “Inovacijų agentūros” ir užsienio lietuvių diasporos profesionalų tinklo “Global Lithuanian Leaders” įgyvendinamoje programoje “Verslo patarėjai”.

Programos dalyviai gaus nemokamas konsultacijas iš tikslinių diasporos profesionalų dėl verslo plėtros užsienyje.

Dalyvių skaičius ribotas. 

Paraiškos priimamos iki 2022 m. birželio mėn. 20 d. 12 val.

DAUGIAU APIE PROGRAMĄ: https://lithuanianleaders.org/gll-business-advisors/

Kam tai gali būti naudinga?

Lietuvos įmonėms, kurias domina plėtra į užsienio šalis.

Kas tai per paslauga ir kaip ji veikia?

Kviečiame Jus užpildyti ANKETĄ iki 2022 m. birželio 20 d. Jūsų atsakymai padės mums surasti atitinkamos srities užsienyje gyvenantį lietuvį profesionalą, kuris su Jumis pasidalins savo patirtimis ir patarimais, kurie padėtų Jums eksportuoti savo paslaugas ar produktus į norimas šalis. Mūsų tikslas surasti Jums reikalingą kontaktą per 45 dienas nuo Jūsų anketos užpildymo. Tačiau, jeigu mums nepavyks to įgyvendinti, pasiūlysime šią paslaugą pratęsti dar 6 mėnesiams.

Ar ši paslauga mokama?

Tik užpildžius anketą iki 2022 m. birželio 20 d. 12 val. ši paslauga suteikiama nemokamai. Tikslinių kontaktų suradimą finansuoja Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

Kokie sektoriai gali dalyvauti šiame projekte?

Šiame projekte gali dalyvauti verslai iš IT, medicinos, baldų, sveikatos, grožio industrijos, biotechnologijų, gyvybės mokslų, lazerių, maisto, inžinerijos, ir kt. sektorių.

Kurių šalių konsultantų paslaugų galima teirautis?

Nemokamai konsultacijas galima gauti dėl plėtros į prioritetines rinkas: Vokietija, Prancūzija, Jungtinė Karalystė, Švedija, JAV, Izraelis, Nyderlandai, Norvegija, Taivanas (Taipėjus), Danija, Suomija, Singapūras, Italija, Šveicarija, Japonija, Pietų Korėja, Belgija, Airija, JAE, Ukraina, Ispanija, Kanada, Estija, Lenkija.

Kas yra „Global Lithuanian Leaders?

Global Lithuanian Leaders tinklas 61 pasaulio valstybėje jungia 2000+ lietuvių profesionalų, kurie pasiruošę su jumis pasidalinti savo know-how ir vietos rinkos praktinėmis įžvalgomis. Dažniausiai tai nėra profesionalūs konsultantai, o tiesiog verslo žmonės, kurie turi patirties jus dominančioje rinkoje.

Laukiame užpildytų anketų ir linkime sėkmingų bendradarbiavimų.

Kontaktai pasiteirauti daugiau:

Marija Šaraitė, „Global Lithuanian Leaders“ vadovė

Tel. +37062254719
El. paštas marija@lithuanianleaders.org

www.lithuanianleaders.org