Maloniai kviečiame Jus dalyvauti Gamybos inovacijų dienų renginiuose, kurie vyks š.m. balandžio 4-6 d., Vilniuje, Gamybos inovacijų slėnyje (Nalšios g. 11, Vilnius).

Pagrindinis Gamybos inovacijų dienų renginys yra technologijų konferencija „Išmani, tvari ir konkurencinga pramonė: pasaulinės tendencijos ir ekspertų įžvalgos“,  kurios metu vyks ir Gamybos inovacijų slėnio atidarymo ceremonija. Programą prisegame.

Konferencijoje pranešimus skaitys pranešėjai iš užsienio bei Lietuvos. Į konferenciją atvyksta aukšto lygio svečiai iš tarptautinės koorporacijos „Dassault Systemes“, kuriančios 3D produktus, taip pat plačiai žinomos tarptautinės robotikos ir automatizavimo kompanijos „FANUC Nordic“ bei pasaulinės technologijų kompanijos „Hexagon Metrology“.

Tarp Lietuvos pranešėjų  – Lietuvos inovacijų centro, VšĮ „Intechcentras“, UAB „BalLED“, UAB „ELINTA“, UAB „Energy Advice“, UAB „IN RE“,  UAB „Precizika Metrology“, Gamybos inovacijų slėnio vadovai.

Į konferenciją kviečiami pramonės, verslo įmonių vadovai, technologijų kūrėjai, inovatoriai, inovacijų ekspertai, kurie domisi skaitmeninimu, naujų technologijų kūrimu ir pritaikymu gamyboje, pasaulinėmis technologijų naujovėmis.

Konferencijoje didelis dėmesys skiriamas pramonės skaitmeninimui ir tvarumui – tai raktas į pramonės konkurencingumą. Joje bus apžvelgtos ir šios temos: robotika ir automatizavimas, energetinis efektyvumas, virtualių dvynių sprendimai pramonėje, išmanus apšvietimas, automatizavimo ir elektromobilių sistemos, skaitmeninis dvynys, kitos technologijų naujovės.

Konferencija vyks anglų ir lietuvių kalbomis.

Pradžia – balandžio 5 d. 9 val.

Registracija į konferenciją: https://forms.office.com/e/yu4rpE4X9d .

Programa.