Būtina registracija Likes

Lietuvos Verslo Taryba (asociacija „Investors‘ Forum“, Lietuvos pramonininkų konfederacija,  Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija bei Lietuvos darbdavių konfederacija) matydama, kad daugelis problemų ir sprendimų viešajame sektoriuje įtakoja privataus sektoriaus veikimą, rengia forumą „Kompetentingas ir įgalintas veikti viešasis sektorius – misija įmanoma?“, kuriame dalyvaus ir Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė.

Kartu su politikais, visuomeniniais lyderiais, akademine bendruomene ir verslo atstovais norime aptarti žingsnius, kurie yra būtini, kad mūsų visuomenėje būtų suvokta, jog kokybiškų viešųjų paslaugų ir  kompetentingos valstybės tarnybos reikia kiekvienam visuomenės nariui, o  ne tik verslui ir pačiam viešajam sektoriui. Labai svarbu, kad dėl valstybės tarnybos reformos sutartų visos partijos.

Kviečiame Jus dalyvauti forume, kuris vyks spalio 28  d. viešbutyje Novotel Vilnius (Gedimino pr. 16). Renginio programa: ČIA

Atsižvelgiant į COVID-19 situaciją ir ribotą dalyvių skaičių registracija yra būtina. Registracija: https://forms.gle/N2EdUAeHUbPxv8Y79 . Užsiregistravusiems dalyvauti nuotoliniu būdu nuorodą atsiųsime prieš renginį.

Dalyvauti gyvai kviečiame tik su galimybių pasu arba ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu.