Nuotolinis renginys Likes

Tai jau 14-asis kasmetinis forumas „GreenTech Vilnius“.

Svarbiausias forumo tikslas, padėti valstybei, verslui bei piliečiams žengti žaliosios ekonomikos kūrimo keliu. Neabejojame, kad šiandien, kai visi susidūrė su COVID-19 pandemija yra labai svarbu, kad tiek Europos Sąjungos, tiek Lietuvos ekonomikos gaivinimo, po pandemijos, planas būtų maksimaliai orientuotas į tai, kad kurtume pasaulį, kurio nesunaikins dar pavojingesnė, klimato kaitos, pandemija.

Tradiciškai forume dalyvaus visų svarbiausių su klimato kaita bei žaliosios ekonomikos kūrimu susijusių Lietuvos institucijų vadovai bei ministrai, kurie pristatys realizuojamus ar planuojamus šioje srityje sprendimus.

Sutelkėme ir solidų pranešėjų sąrašą, kurie pasidalins įžvalgomis apie pažangiausias technologijas ar verslo sprendimus, leidžiančius jau šiandien sparčiau žengti taršos mažinimo, energetinio efektyvumo, atsinaujinančios energetikos bei didesnio ekonomikos bei verslo tvarumo keliu.

Neabejojame, kad šis forumas yra ypatingai svarbus Lietuvos valstybei bei Lietuvos žmonių ateičiai. Forumo tinklalapyje jau skelbiamos pagrindinės renginio temos bei nuolat pildomas dalyvių sąrašas. Taip pat čia jau galite įsigyti išankstinius bilietus.

Lietuvos pramonininkų konfederacija yra forumo organizaciniai partneriai. Dėl dalyvavimo kreiptis el. p. organizacinis@lpk.lt

Daugiau informacijos: www.greentechvilnius.lt