• Location: Radisson Blu Hotel Lietuva

Lapkričio 24 d. VšĮ Demokratijos plėtros fondas organizuoja kasmetinį, jau 17-ąjį forumą GREENTECH VILNIUS – vieną didžiausių ir svarbiausių energetikos, transporto ir žaliosios ekonomikos renginių, kuris tradiciškai suburs didelį būrį energetikos, susisiekimo, finansų ir valstybės institucijų vadovų, politikos formuotojų ir savo srities profesionalų.

Organizatorių tikslas yra ir toliau plėtoti kokybišką turinį bei suteikti galimybę sprendimų priėmėjams ir verslo atstovams kokybiškai diskutuoti bei taip prisidėti prie darnios, saugios, konkurencingos ir efektyvios energetikos bei susisiekimo sistemų Lietuvoje, regione ir Europos Sąjungoje įgyvendinimo.

Vykstant karui Ukrainoje tapo akivaizdu, kad ydinga ir nepakankamai ambicinga energetikos bei žalioji demokratijų politika ne tik tampa energijos išteklių kainų ir milžiniškos infliacijos sukeltų ekonominių krizių priežastimi, bet ir kuria realybę, kurioje būtent demokratijos finansuoja Rusijos režimo karus ir, žinoma, karą Ukrainoje.

Pagrindinės renginio temos bei registracija: www.greentechvilnius.lt

Renginys su sinchroniniu vertimu į anglų k.

Forumas vyks lapkričio 24 d. Radisson Blu Lietuva (Konstitucijos pr. 20, Vilnius) Konferencijų centre bei bus transliuojamas internete.