• Event Time:

Š. m. kovo 6 d. eksportuojančių įmonių vadovus, finansų direktorius kviečiame į specialius mokymus “Efektyvus skolų išieškojimas užsienio rinkose neperžengiant Lietuvos ribų: instrumentai eksportuojančioms įmonėms“, kuriuos ves “Ellex Valiunas” ekspertai.

Problema:

Neretai eksportuoajnčios įmonės patiria sunkumą, kai užsienio partneriai neatsiskaito už suteikas paslaugas ar produktus. Tokių skolų išieškojimas užsienio teismuose paprastai susijęs su dideliais kaštais, kalbos barjeru ir pan. Ne visos Lietuvos eksportuojančios įmonės žino, kad yra alternatyvūs keliai skoloms išieškoti. Pasirinkus tinkamus ir pačius naujausius ES teisės aktų instrumentus ženkliai padidėtų galimybės išsiieškoti tokias skolas efektyviai, nepatiriant didelių kaštų ir neperžengiant mūsų šalies ribų. Pavyzdžiui, Lietuvos eksportuotojai vis dar nesinaudoja europinio sąskaitos blokavimo įsakymo procedūromis, galiojančiomis jau nuo 2017 metų pradžios.

Vertės mokymų dalyviams:

  • Pilna informacija apie galiojančius naujausius ES instrumentus, kuriais įmonės gali efektyviai naudotis, sprendžiant skolų klausimus
  • Praktiniai atvejai, kaip instrumentais naudotis konkrečiose situacijose (case analysis)
  • Praktiniai patarimai, kokius pirmuosius veiksmus atlikti, nuo ko pradėti, kad įmonėms prieinami instrumentai būtų efektyviai naudojami

„Ellex Valiunas“ ekspertai sukaupė daug patirties, sprendžiant verslo ginčus užsienio rinkose. Naujausios patirtys, įžvalgos ir patarimai bus maksimaliai adaptuojami prie mokymų dalyvių problematikos.

Mokymus veda „Ellex Valiunas“ partnerė Vilija Vaitkutė Pavan, asocijuotasis partneris Miroslav Nosevič ir teisininkė Agnė Kisieliauskaitė.

Dalyvio mokestis:

LPK nariams: 30€ + PVM

Ne LPK nariams: 50€ + PVM

BILIETAI


Data:  2018 m. kovo 6 d.

Pradžia: 10:00 val

Vieta: LPK, Vienuolio 8, Vilnius, 4 a. Didžioji salė (402)

Klausimai?

Rasa.Bagdoniene@lpk.lt

8 698 11176