• Event Time:

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) gegužės 14 d., 10.00 val., kviečia į diskusiją su kandidatais į Europos Parlamento (EP) narius (su kandidatuojančių į Europos Parlamentą politinių partijų sąrašų lyderiais).

Diskusijoje numatoma aptarti rinkimuose į EP dalyvaujančių politinių partijų programas,  kandidatų sąrašus bei planuojamą kandidatų veiklą naujos sudėties Europos Parlamente, jų bendradarbiavimą su socialinių partnerių atstovais bei visuomeninėmis interesų grupėmis.

Susitikime su kandidatais į EP bus pristatyti pramonės ir verslo siekiai bei lūkesčiai, susiję su naujai išrinktu Europos Parlamentu bei Lietuvos atstovų veikla jame.

Diskusijoje kviečiami dalyvauti: Andrius Kubilius (TS-KD), Laima Liucija Andrikienė (TS-KD), Bronis Ropė (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Laima Mogenienė (Valstiečių ir žaliųjų sąjunga), Vilija Blinkevičiūtė (LSDP), Rasa Budbergytė (LSDP), Gediminas Kirkilas (LSDDP), Petras Auštrevičius (Liberalų sąjūdis), Viktoras Uspaskich (Lietuvos darbo partija), Valdemaras Tomaševskis (Lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškųjų šeimų sąjunga).

Diskusija vyks LPK būstinėje, 401 salėje (Vienuolio 8. Vilnius).

Planuojančius dalyvauti, prašome registruotis.