• Event Time:

Apie 80 proc. visų teisės aktų, reguliuojančių įmonių veiklą, yra priimama ES lygiu. ES institucijos, priimančios teisės aktus, yra Europos Parlamentas ir Europos Taryba, kurios tai daro pasikonsultavusios su Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitetu bei Regionų komitetu. Šiemet gegužės 26 d. Lietuvoje jau ketvirtą kartą (nuo 2004 m.) vyks rinkimai į Europos Parlamentą. Penkerių metų kadencijai bus išrinkta 11 atstovų.

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, Lietuvos darbdavių konfederacija, Lietuvos žemės ūkio rūmai bei jų atstovai Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komitete 2019 kovo 29 d. rengia diskusiją „Europos Parlamento rinkimai 2019: ko tikisi ir siekia Lietuvos verslas?“, kurioje bus aptartos Europos Parlamento galios ES teisėkūros sistemoje bei Europos Parlamento narių iš Lietuvos veikla atstovaujant šalies ekonominiams interesams; socialinių partnerių bei pilietinės visuomenės atstovų bendradarbiavimas su Europos Parlamentu bei jo nariais, o taip pat dalyvavimo būsimuose Europos Parlamento rinkimuose 2019 m. gegužės mėn. svarba bei būsimi pokyčiai; Lietuvos pramonės ir verslo siekiai bei lūkesčiai.

Diskusijos dalyviai: pramonės, verslo, žemės ūkio įmonių bei asociacijų vadovai, jų atstovai, profesinių sąjungų bei akademinės visuomenės atstovai.

Renginys vyks: Europos namuose (Gedimino pr. 16, Vilnius).

Renginio darbotvarkė.

Registracija.

    Renginio organizatoriai: