• Event Time:
  • Location: Chaimo Frenkelio vila

Siekiant skatinti bendradarbiavimą ir išnaudoti eksporto potencialą tarp Lietuvos ir Danijos įmonių, Šiaulių pramonininkų asociacija (ŠPA) kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) ir Šiaulių miesto savivaldybe šį penktadienį, spalio 30 d., Šiauliuose organizuoja Danijos verslo dienas. 

Renginyje dalyvaus Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Danijos karalystės ambasadorius Lietuvoje Dan E. Frederiksen, LPK prezidentas Robertas Dargis, „Versli Lietuva“ komercijos atstovė Danijoje, taip pat Danijos pramonės konfederacijos „Dansk Industri“ (DI), Danijos prekybos rūmų atstovai, Danijos plastiko įmonių vadovai, Lietuvoje dirbančių Danijos kapitalo įmonių atstovai.

Konferencijoje „Eksporto plėtra ir investicijų pritraukimas: Danijos patirtis ir bendros verslo idėjos regiono plėtrai“ kalbės plėtros kapitalo fondų valdymo bendrovės „LitCapital“ Stebėtojų tarybos narys Niels Peter Pretzmann, „Blue Ocean Robotics“ įkūrėjas Thomas Solupajev-Ronlev, LPK prezidentas Robertas Dargis, „Danske Bank“ Baltijos šalių analitikas Rokas Grajauskas. Diskusiją moderuos Tomas Janeliūnas.

Renginio dalyviai galės pasinaudoti DI ir kitų Danijos verslo struktūrų siūlomomis galimybėmis ir užmegzti naudingus verslo ryšius.

Renginio metu taip pat bus paskelbtos ir įteiktos Chaimo Frenkelio vardo nominacijos. Šie apdovanojimai teikiami Lietuvos ir užsienio piliečiams už asmeninius nuopelnus versle, keliant Šiaulių regiono ekonomiką, už verslo plėtrą, inovacijas, mecenatinę paramą.

Renginys vyks lietuvių kalba su vertimu į anglų kalbą.

Vienas iš LPK ir ŠPA veiklos prioritetų yra visapusiška pagalba Lietuvos verslui didinti eksporto apimtis bei plėstis į naujas užsienio rinkas. Įgyvendinant LPK ir DI susitarimo memorandumą dėl ilgalaikės organizacijų partnerystės bei pagalbos, Lietuvos ir Danijos konfederacijos skatina bendradarbiavimą tarp šalių įmonių eksporto srityje.